Натуральна косметика ручної роботи

натуральна косметика ручної роботи

До цих пір не знаєте, якими косметичними засобами користуватися? Від одних – роздратування, від інших – алергія, треті – не дають жодного ефекту? Існує вихід – натуральна косметика ручної роботи. Не дарма наші предки робили і мило, і шампунь для волосся, і бальзами для губ власними руками. Адже натуральні компоненти завжди залишаться такими.

Жива косметика

Найчастіше, така косметика готується на основі ефірних масел і екстрактів, а також дрібних частинок рослин. Іноді туди додають ще бджолиний віск.
Натуральна косметика ручної роботи нерідко носить ім’я «живої косметики», так як саме в ній міститься безліч вітамінів, які стежать за вашою шкірою. Сьогодні існує досить багато фірм, які займаються розробкою і реалізацією такої косметики. Наприклад, латвійська компанія «Yani Cosmetiс» пропонує вам різні косметичні засоби, які виготовлені з таких дарів природи, як гранат, яблуко, ваніль, лимон, а також з козячого молока.
Ще одна компанія під назвою Valent Vota пропонує натуральну косметику по догляду за шкірою обличчя і тіла. Серед косметичних засобів цієї фірми можна знайти серії різних ароматерапій – солі, молочко, кульки для ванн, а також натуральні масла, скраби і плитки.

Користь від натуральної косметики

Вся натуральна косметика, безсумнівно, приносить користь вашому тілу і організму. Вона відмінно знімає стрес, доглядає за шкірою і дарує життєву енергію. Що може бути краще? Якщо ж ви хочете приготувати косметичні засоби своїми руками, то є безліч рецептів для цього. Варто тільки подивитися.

Залишити коментар