Олівець для очей від Діор (Dior). Ціни та відгуки

Олівець для очей від Діор

Компанія Dior займається не тільки виготовленням шикарною одягу, але і не забуває про косметичні засоби. Асортимент товару дуже широкий – це засоби по догляду за шкірою, декоративна серія, парфюмерія. Головне завдання бренду – виділити жіночність та елегантність кожної жінки.

Олівець для очей від Dior і відгуки про нього

Компанія Dior виготовляє дві серії олівців для очей. Це:
1. Олівець Dior Crayon Khol. М’який олівець, який був спеціально розроблений для внутрішньої частини повка. Підкреслює погляд і глибину кольору очей. Він також має м’яку формулу та високу стійкість. Має тільки чорний колір.
2. Олівець Dior Crayon Eyeliner Waterproof. Водостійкий олівець, який надає погляду виразність і унікальність. Забезпечує високу стійкість і протягом дня колір не тьмяніє. Має спеціальний аплікатор, який допомагає вдосконалити макіяж. Буває чорного, коричневого і синього відтінків. У комплект входить точилка і розтушовування.
Більшість відгуків про ці олівці позитивні і звучать приблизно так:
• дуже приємно наноситься, м’який;
• має бархатисте і матове покриття, яке створює комфорт;
• дуже стійкий олівець, змивати потрібно спеціальним засобом для водостійкого макіяжу;
• вистачає на тривалий час (економно витрачається);
• якісна розтушовка, не деформується при використанні;
• точилка гостра, не ламає грифель і не кришить його.
В недоліки внесли те, що «кусається ціна», але тут думки розділилися порівну. Одні вважають, що це бренд Dior, і він повинен відповідно коштувати, а інші вважають, за ці гроші можна купити кілька подешевших. Кожен вирішує сам, що він бажає і оцінює свою можливість видатків.

Ціни та інтернет магазини для покупки олівців Dior

Косметику Dior можна придбати у фірмових магазинах, адреси яких можна знайти на офіційній сторінці бренду (www.dior.com). Але для економії часу і грошей краще робити покупки через інтернет магазини. Вони мають великий асортимент, різні знижки та бонуси, а також можуть самі привезти товар Вам під двері. Ціни на ці олівці коливаються від 180 до 230 гривень.

Залишити коментар