Туш для вій Макс Фактор з ефектом накладних вій. Відгуки і ціни

Туш для вій Макс Фактор з ефектом накладних вій

Всі дівчата задають одне просте запитання: «А чому у хлопчиків такі красиві густі довгі вії, а в мене немає?». То рідкі, то світлі, то короткі. Звичайно, деякі з них перебільшують, недооцінюю те, чим їх природа обдарувала, але, у деяких особин жіночої статі і в правду з віями не дуже добре. Що ж, компанія MaxFactor знайшла універсальне рішення. І воно називається False Lash Effect.

Дві сторони медалі

Якщо ви завжди мріяли про довгі і густі вії, але ніколи не хотіли кидатися в крайнощі, такі, як нарощування, то туш для вій MaxFactor (Макс Фактор) з ефектом накладних вій – саме для вас. Кожна дівчина мріє про ідеальну туш. А в словосполучення «ідеальна туш» вона вкладає три поняття: довжину, об’єм і поділ. Чи не так? У чому ж переваги даного продукту? Перш за все, вона й справді дає непоганий об’єм, при цьому добре розділяючи вії. Виробники запевняють, що весь секрет того збільшення криється в самій великий щіточці туші в серії MaxFactor і унікальної технології Liquid Lash. Що ж, все це, природно добре. Більшість дівчат відзначають, що туш для вій Макс Фактор з ефектом накладних вій дійсно себе виправдовує. Але є й інша сторона медалі. І полягає вона в мінусах цієї туші. Перш за все, це те, що через пару тижнів туш починає безбожно обсипатися, і до кінця вечора вона вся опиняється під очима. Так само, та сама унікальна щіточка виявилася настільки велика, що підфарбовувати вії в куточках очей стало дуже складним завданням. Ще один мінус в тому, що, після нанесення першого шару туші для вій MaxFactor з’являються грудочки, що абсолютно не радує. Так само, дівчата особливо відзначають і те, що флакончик туші з ефектом накладних вій від MaxFactor аж надто швидко закінчується, та ще й сохне буквально через місяць. Тоді напрошується питання, чи варто купувати таку туш, коли, начебто, і досягаєте бажаного ефекту, але в ту ж мить розчаруєтеся? Хоча, для кожної дівчини вибір туші абсолютно індивідуальний.
Середня ціна даного продукту для Росії становить 470 рублів, а для України – 140 гривень. Звичайно, це не захмарні ціни, але, все одно, варто гарненько подумати при покупкі такої туші.

Лучшие друзья девушки – это бриллианты! И это в определенной степени правда. stes.су предлагает всем девушкам и женщинам эксклюзивные украшения, которые украсят ваше тело и сделают образ неотразимым и неповторимым.

Залишити коментар