Туш для вій Оріфлейм. Відгуки і ціни

Туш для вій Оріфлейм

Вгадайте, чим підфарбовували свої вії жінки в Стародавньому Римі? Не знаєте? А це була малоприваблива суміш свинцю, товчених мурах, мух, моху і води. Що ж, з тих пір пройшло багато часу, і тепер не треба використовувати різних мурашок для додання своїм віям приголомшливого вигляду. Звичайно, на щастя нам, дівчатам.

Всім по туші для вій

Хто які має війки – це схильність генетична. Довжина, колір, товщина і густота вій повністю залежить від ваших генів. Але, кожна дівчина, як відомо, прагне мати гарні доглянуті вії. І це не дивно, адже поглядом можна вразити наповал будь-якого чоловіка. У цьому нам, дівчатам, допомагають різні косметичні фірми. Серед них, швейцарська компанія Oriflame (Оріфлейм), яка була заснована ще в 1967 році братами Йонасом і Робертом аф Йокнікамі. Свою назву всім відомий бренд отримав на честь Королівського прапора «Орифламма», що в перекладі від латинського означало «полум’я золота». На сьогодні, компанія є провідним виробником косметичних засобів, у тому числі і тушей. Фірма Oriflame випустила безліч різних тушею для вій. Серед них «Інфініті», туш «5 в 1 Очевидний ефект», «Veryme. Ультра об’єм», туш-стимулятор росту вій «Гіпер-довжина» і багато інших. Найбільше, судячи з відгуків дівчат, користується популярність туш для вій від Оріфлейм «Інфініті». Дівчата не те, що від неї в захваті, так, як вона стійка, приголомшливо подовжує вії і при цьому не склеює їх, але навіть скаржаться на те, що не купили відразу дві або навіть три туші «Інфініті». Також заслуженої популярності отримала бюджетна туш від Оріфлейм «Veryme. Ультра об’єм ». Усього за 25 гривень ви отримаєте неймовірно стійку і довгострокову, в плані використання, туш. Але, як і у кожного продукту, є свій споживач. Ця туш більше розрахована на підлітків. Що ж, бренд Oriflame повноцінно подбав про красу ваших вій.

Економія в подарунок

Замовити туші від бренду «Оріфлейм» можна переглянувши каталог орифлейм, а також в Інтернеті: myoriflame.com.ua, ua.oriflame.com або ж oriflame-club.ru. Цінова політика даних продуктів від 41 грн в Україні та від 99 руб в Росії. Правда, середня ціна для росіян, все ж, становить 200 рублів за одиницю товару. Ви все ще сумніваєтеся у виборі туші для вій? Тоді загляньте в асортимент продукций від компанії Oriflame. Там вже точно знайдеться те, що вам потрібно.

Залишити коментар