Все про гель для душу Нівея (Nivea)

гель для душу Нівея (Nivea)

Продукція від компанії Nivea знайома кожному з нас. Вже довгий час знаменитий крем у темно-синій баночці з білим написом не сходить з вітрин магазинів. Якою силою потрібно володіти компанії, щоб ціле століття магнетично притягати до себе покупців? Відповідь очевидна: продукти від Nivea зроблені з величезною любов’ю і турботою про здоров’я оточуючих.

Історія компанії Nivea

Історія Nivea бере початок з 1890 року. Торгова марка Nivea – це марка, яка належить компанії Beiersdorf AG. Слово Nivea в перекладі від латинського слова означає білий або сніжний. Найбільш пам’ятним в історії компанії є 1911 рік. Саме тоді і був випущений перший всесвітньо відомий крем від Nivea. Асортимент товару компанії Nivea розширювався з величезною швидкістю. «Beiersdorf» став відомим не тільки в Німеччині, але і в 34 країнах світу. У 1930 році компанія налічувала півтора мільйона чоловік. Вирішальну роль у розвитку торгової марки Nivea зіграла реклама. Компанія Beiersdorf пройшла довгий і нелегкий шлях свого розвитку, але зуміла вистояти, і на сьогоднішній час це одна з найвідоміших косметичних марок світу.

Гель для душу Nivea. Особливості продукції

Серед великого асортименту засобів від торгової марки Nivea дуже популярним на сьогоднішній час є серія косметичних засобів для ванни і душу. Особливої ​​уваги заслуговують гелі. Гель для душу від Nivea - це високоякісний продукт, що повністю відповідає вимогам європейського стандарту, вперше з’явився на ринку в середині 80-х. Сьогодні торгова марка Nivea пропонує величезний вибір гелів для душу. Всі вони мають відмінні миючі якості. Добре піняться, не сушать шкіру, роблять її м’якою та еластичною. Лінія гелів для душу від Nivea – це косметичні засоби, призначені для всієї родини. Хоча є й окрема чоловіча лінія гелів для душу. Гелі для душу Nivea збагачені вітамінами, екстрактами і маслами, посилюють тонус шкіри, мають м’який догляд і зволоження. Серед гелів для душу від Nivea великою популярністю користуються такі гелі, як:
гель для душу «Дотик Кашеміру»;
гель для душу «Зволожуючий»;
гель для душу «Молоко та Абрикос»;
гель для душу «Тонізуючий»;
гель для душу «Aroma Care 4 стихії»;
гель для душу «Для чутливої ​​шкіри».

Nivea і знаменитості

Продукція від компанії Nivea відрізняється великою увагою не тільки зі сторони простих громадян, але і знаменитих людей. У маркетингових акціях торгової марки Nivea брало участь багато актрис і моделей світового рівня. Наприклад, Моніка Педро (Monica Pedro), Кім Сміт (Kim Smith), Інна Зобова (Inna Zobova) та інші. Повний список налічує більше 100 знаменитостей.

Залишити коментар