Франція

Франція, мабуть, – найбільш романтична країна в світі. Ця держава є однією із самих високорозвинених в Європі, а також – світовою столицею моди. Але, щоб краще зрозуміти витончену культуру цієї країни, необхідно більше дізнатися про багато аспектів життя в ній.

Місцезнаходження, столиця, валюта, часовий пояс і мова Франції

Франція розташовується на заході Європи. Території Франції також належить острів Корсика – батьківщина Наполеона Бонапарта, культового персонажа у французькій історії. Із заходу держава омивається Атлантичним океаном, а зі сходу – Середземним морем. Столицею Франції є дивовижне і витончене місто – Париж, столиця світової моди. Сьогодні офіційною валютою Франції є євро, хоча ще в 2001 році головною грошовою одиницею країни був франк. Адміністративною мовою Франції є французька мова. Але, на ній говорять не тільки у Франції, але і в ряді інших країн, які колись були її колоніями: в Алжирі, Тунісі, Гвінеї і т.п.

Природа і клімат у Франції

Кліматичні умови Франції дуже різноманітні, адже на території країни виділяють 4 переважаючих типи клімату: помірний морський клімат, континентальний, гірський і середземноморський типи. Кожен з видів клімату характерний для певної частини країни, але, все ж, у них є певні подібності: наприклад, зими у Франції досить м’які.

Світ флори і фауни у Франції не настільки різноманітний. Це пов’язано, перш за все, з негативною для природи діяльністю людини. Недоторкана дика природа збереглася лише в гірських районах країни.

Історія Франції

На території сучасної Франції ще до н.е. жили розрізнені племена франків і германців, які в наслідок об’єдналися і створили об’єднану державу. Засновником Франції історики називають першого короля цієї країни Хлодвіга, який правив з 481 року. Після його смерті і протягом усього Середньовіччя Францією правили найвідоміші королі, які зіграли як позитивну, так і негативну роль в історії: Піпін Короткий, Карл Великий, Людовики і багато інших. Але піку свого розвитку Франція досягла в 1804 році, коли вона стала імперією. Але, після Вітчизняної війни з Російською імперією 1812 року, Франція знову втратила лідируючі позиції на міжнародній арені.

Пам’ятки франції

Пам’ятки Франції, а, особливо, Парижа, відомі на весь світ. Вони дуже популярні серед туристів і передають національний дух Франції, відбиваючи її культуру і традиції. Такими пам’ятками є Ейфелева вежа, собор Нотр-Дам, Тріумфальна арка, Лувр, Єлисейські поля і багато інших. Ейфелева вежа є національним символом Франції, тому це найпопулярніша визначна пам’ятка Парижа.

Але туристи у Франції зможуть не тільки відвідати безліч різних пам’яток. Наприклад, французьке вино славиться на весь світ витонченістю смаків, тому туристи можуть його продегустувати. До того ж, столиця Франції – Париж є світовою столицею моди, тому туристи, які цікавляться цим напрямком мистецтва, можуть відвідати покази відомих кутюр’є і модних будинків.

Залишити коментар