Парагвай

Парагвай

Часто цю країну називають країною пристрасних курців, не дивлячись на дію антитютюнового закону. Хоча і дозволено фотографувати важливі об’єкти країни, це не дає підстав вважати, що Вас не заберуть в поліцію. Саме в Парагваї Ви зустрінете поруч будівлі президентських палаців, з вікон яких будуть видні бідні трущобські квартали.

Країна без виходу до моря

Виходу до моря Парагвай не має. Ви знайдете на карті цю держава в центрі Південної Америки. Річка Парагвай, яка протікає через всю країну, ділить її на дві нерівні частини. Основна частина населення, більшу частину якого складають метиси, проживає на східній стороні. Там же розташована столиця – м. Асунсьйон. Він цікавий тим, що всі проспекти прямі і перетинаються під прямим кутом. Різниця з московським часом становить 8 годин. Гуарані – так називається місцева валюта і мову індіанців, яким користується місцеве населення. Державний – іспанська мова.

Флора і фауна країни

 Назви рослин, тварин тісно пов’язані з мовою гуарані. Саме індіанцям європейці зобов’язані парагвайському чаю, який виготовляють з йерба-мате. Головними на столі вважаються боби, соя і кукурудза. Араукарія – хвойне дерево, затребуване в будівництві. Половину території займають ліси з багатим світом тварин – тапір, ягуар, пума, багато змій і барвистих птахів. Клімат країни тропічний. У східній частині він вологий, а в північно-західній – сухий. Коли у нас літо, в Парагваї йде спекотна зима (до 30 ° C). А літо в Парагваї тоді, коли на нашому континенті зима (до 23 ° C).

Коротка історія

Перші іспанці зійшли в Парагвай ще в 16 столітті. І тільки в 1811 році місцеве населення – індіанці Мака – проголосили про свою незалежність. Вони ще довго билися з іспанцями, португальцями. Через 31 рік було офіційно скасовано рабство.

Приховані пам’ятки Парагваю

У Парагваї немає розрекламованих пам’яток, але це не означає, що там немає на що подивитися. Цікавий той факт, що недалеко від столиці досі проживають справжні індіанці Мака, на яких люблять подивитися туристи. Плетеними виробами і ажурними мереживами славиться місто Ітагуа. Тільки в Парагваї Ви знайдете дамбу з величезним дзеркалом, площа якого 1,5 тис. кв.м. Країна знаменита тим, що тут в м. Луці виготовляють кращі в світі арфи. Знайдеться місце на річці Іпакара і для любителів водного спорту. Не можна не згадати про Пантеноне героїв (військових) – меморіальна дошка в честь загиблих воїнів. Тут відбувається красивий ритуал зміни караулу. Приваблює туристів безліч храмів. Їх убогий зовнішній вигляд приховує шикарне внутрішнє вишукане оздоблення.

Добраться до своего дома без помех помогут уличные светодиодные светильники, которые устойчивы к УФ лучам, легкие в креплении и установке и не налипають от снега.

Залишити коментар