Санторіні

Санторіні

Один з найзагадковіших і красивих островів вважається Санторіні. Тут є дуже багато унікальних і цікавих місць: чорні піщані пляжі, які пережили виверження вулкана, шикарні ландшафти і бірюзове море. А на всьому цьому фоні просто казково виглядають білосніжні будиночки і маленькі церковки з куполами блакитного кольору. Щорічно тисячі туристів приїжджають на цей грецький острів насолодитися цим витвором мистецтва, яке з’явилося за допомогою виверження вулкана.

Відпочинок на Санторіні

Щодня цей грецький острів готує для туристів найрізноманітніші екскурсійні програми. Тут можна побачити дивовижні історичні пам’ятники і археологічні дивини. Але найголовніше, що просто гріх пропустити – це чудові захід і чорні пляжі, які пропонує відпочинок на Санторіні.
Вирушаючи в Грецію, просто неможливо не спокуситися на відпочинок на Санторіні. Пляжі цього острова вважаються просто ідеальними, адже тут можна не просто відпочити біля моря, але і зайнятися різноманітними видами спорту, екстримом, задовольнити свої різні смакові переваги, підправити здоров’я, так як тут доступні шикарні солярії, басейни, сауни і джакузі. Відпустка тут це не просто вдалий відпочинок, це незабутнє проведення часу для всієї родини, для туристів будь-якого віку.
Діти будуть у захваті від величезної кількості сучасних аквапарків та атракціонів, а насичене нічне життя, яке наповнює цей грецький острів, захопить на всі ночі молодь. А в численних тавернах і ресторанах, Ви зможете спробувати всі дивини грецької кухні і дегустувати вина знаменитих сортів. У будь-якому випадки, що б Ви не вибрали, це буде вдалий відпочинок!

Пам’ятки Санторіні

На Південному березі острова археологи розкопали ціле місто, яке зародилося ще у доісторичний час, воно включає будинки в два ряди, площі та дороги. Розкопки тривають досі, ось уже сорок років. Ці розкопки свідчать про те, що виверження вулкана знищило велику цивілізацію.
Так само на острові Санторіні знаходиться велика кількість музеїв: Фери, місто Фіра, місцевий Археологічний музей, а також маленький острів Камені, який є справжнім природним музеєм, так як він вийшов на поверхню затоки в шістнадцятому сторіччі, а в центрі цього острівця розташований тліючий вулкан .
На жаль, на цей чудесний острів в основному, приїжджають лише на одноденні екскурсії, вважаючи, що зможуть подивитися все за один день.

Ваша дочь – это ваша маленькая принцесса, а нарядные платья для девочек помогут увидеть ее принцессой еще и глазах окружающих.

Залишити коментар