Тропічний рай: Мальдіви. Відпочинок, який не забувається. Ціни та відгуки

Мальдіви

Небо, яскравістю здатне зрівнятися з єгипетською бірюзою з намиста цариці, простягається над головою. Вітер тривожить крони смарагдових пальм, а неподалік ледачі морські хвилі пестять білий пісок. Спокій і краса, які проникають в саму глибину душі. Здається, що це опис раю? В якійсь мірі так і є, так як Мальдіви – це шматочок раю на Землі.

Чарівний відпочинок

Шматочок раю, який можна відвідати, купивши туристичну путівку на Мальдіви, славний не тільки прекрасними пейзажами. Пляжі з золотисто-білим піском ідеально підходять як для загоряння, так і для серфінгу. Незалежно від того, затягнуте  небо хмарами чи ні, шкіра покривається рівним золотистим загаром.
Прибережні води наповнені вигадливими рибами з іскристою лускою. Морські мешканці, що переливаються всіма кольорами веселки, снують між червоними і білими гілками коралів, тішачи погляд туристів, які зважилися на підводну прогулянку. Для тих людей, які воліють не просто милуватися дивовижними красотами коралових рифів, але й вступити у взаємодію з мешканцями морської безодні, передбачено таку розвагу як годування морських скатів.
Відпочинок на Мальдівах підходить молодятам, які бажають провести час в раю, заповненому ароматами тропічних квітів, красою, спокоєм. Тим не менш, багато готелів надають у розпорядження туристів танцювальні зали, обладнання для гри в боулінг. Для любителів азартних ігор існує така розвага, як біг крабів. Любителі спорту і розваг в основному відвідують Мальдіви в період з квітня по листопад, так як в цей час починається сезон серфінгу.
Перед поверненням додому можна відвідати магазин в Мале і придбати на згадку про відпочинок такі сувеніри, як акулячі щелепи, чай і плетені скриньки.

Ціна радості і задоволень

Відпочинок на Мальдівах допомагає розслабитися і накопичити сил на рік уперед. Відвідування островів наповнить квартиру витонченими сувенірами, а душу спокоєм і радістю. Але існує декілька речей, про які деколи не попереджають туристичні компанії, хоча вони є важливими.
Туристи, що повернулися з цих райських островів, стверджують, що для спокійного відвідування пляжів необхідно заздалегідь купити спеціальні тапочки з товстою підошвою, так як осколки черепашок можуть поранити ноги. Згідно з твердженнями мандрівників, купувати сонцезахисні засоби в Україні та інших північних країнах марно, оскільки підібрати засіб з потрібним коефіцієнтом захисту від сонячних променів в даних країнах неможливо. Досвідчені туристи радять купувати сонцезахисні креми вже після прибуття на острови. Не варто намагатися вивезти з Мальдів шматки коралів, так як за це можуть оштрафувати або навіть затримати на якийсь час. І остання порада від досвідчених мандрівників полягає в тому, що, відправляючись відпочивати на Мальдіви, не варто сподіватися на те, що там можна буде загарати на нудистських пляжах або без верхньої частини купальника. Велика частина населення цих прекрасних атолів сповідує іслам, так що не рекомендується здійснювати подібні дії.
Ціни на Мальдівах відрізняються демократичністю. Відпочинок на Мальдівах доступний представникам середнього класу, так як за номер в готелі за весь час відпочинку доведеться заплатити від шести тисяч доларів до десяти тисяч доларів. Сувеніри коштують і того менше: чай можна придбати за шість або десять доларів, а акуляча щелепу обійдеться в шістдесят доларів США.

Чудові пейзажі, велика кількість сонячних променів, золотисті пляжі, можливість провести час активно або в спокої, чудові сувеніри та демократичні ціни на Мальдівах – ось що перетворює ці острови в один з найбільш відвідуваних курортів. Якщо душа жадає спокою, краси, блискучого моря і бірюзового неба – відвідайте Мальдіви.

Залишити коментар