Грязьові обгортання

Грязьові обгортання, обгортання, гаряче обгортання, холодне обгортання

Здавня вважалося, що лікувальна грязь надає позитивний вплив на організм людини. Ще наші з вами прабабусі при отриманні ран або порізів прикладали до постраждалих ділянках шкіри цільний бруд. В даний час цілісна лікувальна грязь використовується для виведення з організму шкідливих речовин і шлаків. До складу лікувальної грязі входять природні антибіотики, які мають протизапальну дію на пошкоджені ділянки організму.

Щоб одержати виражений омолоджуючий ефект і глибоко очистити шкірну тканину, необхідно постійно використовувати лікувальний бруд. Застосовуючи грязьові аплікації, ви розгладите зморшки і зменшите запальні процеси, які надають дратівливі дії на шкіру. Регулярне нанесення лікувальної грязі через деякий час повертає шкірі здоровий колір, роблячи її еластичною і пружною.

Варто пам’ятати, що в цілющій грязі міститься велика кількість біостимулюючих речовин природного походження і солей, які, проникаючи в шкіру, живлять її мінералами, вітамінами і природними речовинами, покращуючи внутрішній стан організму і надаючи нормалізуючий вплив на все тіло людини.

При використанні грязьового обгортання, ви надасте відновний вплив на шкірний покрив і поліпшите циркуляцію крові. У медицині використовують два види грязьового обгортання: холодне і гаряче.

Застосовувати холодне обгортання рекомендується, якщо ви схильні до втоми, набряків, целюліту і тяжкості в ногах. У результаті холодного грязьового обгортання зміцнюються стінки судин, поліпшується загальний стан шкірного покриву.

Гаряче грязьове обгортання надає позитивний вплив на тонус судин, виводить з організму зайву рідину і сприяє розщеплення жиру, омолоджуючи шкірний покрив тіла.

Крім цього, бруд використовують для пілінгу шкіри. Це обумовлено тим, що в лікувальної грязі містяться мікрочастинки гіпсу і кремнію. Лікувальну грязь можна наносити на волосяний покрив голови для лікування лупи, себореї та зміцнення коренів волосся. Грязьові обгортання використовується для швидкого видалення апельсинової кірки.

Розглянемо основні способи нанесення лікувальної грязі на різні ділянки тіла

1. Перед нанесенням бруду на шкіру, бруд слід нагріти. Для цього покладіть її в металеву каструлю і помістіть в гарячу воду. Потримайте бруд в гарячій воді деякий час, перемішайте і нанесіть на пошкоджену ділянку тіла суцільним шаром у 4-6 мм.

2. Щоб видалити з шкірного покриву відмерлі клітини епідермісу, необхідно виконати легкий масаж, і коли бруд висохне, змити його з тіла. Після того, як ви змиєте бруд з тіла, почекайте 10-15 хвилин і нанесіть на шкіру зволожуючий або живильний крем.

3. Якщо ви збираєтеся наносити лікувальний бруд для боротьби з целюлітом, то для цього слід антицелюлітної щіткою розтерти проблемну зону шкіри до почервоніння, а потім нанести на розтерте місце бруд загальним шаром в 1,5-2 см. Все це слід затягнути плівкою і зверху одягти теплу одяг.

4. Якщо ви хочете виконати процедуру грязьового лікування для зміцнення волосся і відновлення шкірного покриву голови, то необхідно взяти гарячий бруд, втерти його в корені вологого чистого волосся, і, розподіливши по всій поверхні голови рівним шаром, зав’язати голову плівкою і замотати рушником на 25 хвилин. Після закінчення часу слід зім’яти бруд з використанням шампуню.

5. Останнім часом стали з’являтися у продажу одноразові пакети з лікувальною гряззю. Прикладіть пакет з лікувальною гряззю до проблемній зони, зверху покладіть термокомпресс, розігрітий до температури 50 градусів і оберніть всю цю конструкцію спочатку плівкою, а потім рушником.

Более 600 фирм работает на рынке окон Санкт-Петербурга, поэтому заказывая окна спб мы рекомендуем выбирать компанию профессионалов «Евро-Дом».

Залишити коментар