Масаж обличчя – для чого потрібен і як виконувати

Масаж обличчя
Масаж обличчя – одна з найприємніших і ефективних процедур в процесі косметичного догляду за шкірою. Масаж сприяє нормалізації кровообігу і поліпшення обміну речовин в шкірному покриві. Масаж допомагає шкірі дихати, не кажучи вже про те, що саме масаж здатний розгладити навіть дрібні зморшки. Шкіра зберігає свою пружність і гладкість, довше залишається молодою і свіжою.
Можна робити масаж у фахівця (він добре знає, що і як), але так, як це справа досить витратна, варто навчитися робити масаж обличчя самостійно. При масажі обличчя велику роль відіграють багато хто, здавалося б, дріб’язкові речі: правильність рухів, напрями рухів, ніжність і чутливість рук, вміння ними володіти, знання технік масажу, засоби для масажу.

Основи масажу обличчя

Масажні лінії
1. від середньої частини підборіддя, через нижню щелепу і до мочки вуха;
2. від куточків рота до мочки вуха,
3. від верхньої губи до верхньої частини вушної раковини;
4. верхню повіку – від внутрішньої частини ока до зовнішньої;
5. нижню повіку – від зовнішньої частини ока до внутрішнього;
6. від перенісся до кінчика носа і назад;
7. від перенісся, по лобі уздовж брів і до скронь;
8. по поверхні шиї.
Так само окремо розрізняють масаж окремих областей областей за допомогою кругових рухів:
1. масаж щік;
2. масаж чола;
3. масаж надбрівних дуг;
4. масаж підборіддя і шиї;
5. масаж скронь.
Техніка масажу
• Гарненько очистіть обличчя за допомогою молочка або тоніка, нанесіть живильний крем. Після того, як крем вбрався, починайте масаж. Ефект від масажу може поліпшити крапелька ефірного масла. Деякі фахівці радять не робити масаж на шкірі, попередньо зволоженому кремом. Тут достатньо води.
• Під час масажу спробуйте злегка висунути вперед підборіддя. Таким чином, шкіра не розтягнеться.
• Масаж варто починати з чола. Масаж робіть круговими рухами, просуваючись від середини лоба до скронь.
• Приклавши долоні до чола, робіть розтягуючі горизонтальні рухи, як би натягуючи шкіру на лобі. Кілька разів на пару секунд затримайте руки в такому положенні.
• Масаж повік робіть обережно. Прикрийте очі. Після масажу можна освіжити поверхню шкіри за допомогою кубика льоду з відваром петрушки.
Різноманітність технік і видів масажу обличчя просто вражає. Сьогодні ми розповіли вам про найбільш простих і ефективних. Але якщо у вас є час і бажання, можете самостійно зайнятися пошуком більш цікавих технік масажу. Не лінуйтеся, і мінус п’ять років, як мінімум, вашій шкірі забезпечені.

Залишити коментар