Пластична хірургія. Ціни і підводні камені

пластична хірургія

Пластична хірургія – це напрям медицини, який дозволяє вирішити ряд естетичних і психологічних проблем. Але навіть саме незначне операційне втручання може призвести до непоправних наслідків.
Пластична хірургія – це медичне напрям, який займається усуненням деформацій або дефектів людського тіла. В Україні пластичну хірургію визнали самостійною спеціальністю тільки в 2009 році. З тих пір з’явилася велика кількість різних клінік, де проводять такі операції.

Естетичне і реконструктивне пластичні операції

Пластичні операції поділяють на два основних напрямки – естетичні і реконструктивні. За допомогою реконструктивних операцій усувають різні дефекти органів. Ці дефекти можуть бути вродженими чи які  з’явилися під час хвороб або отриманих травм. Естетичні операції проводять з ціллю поліпшення зовнішності. Завдяки таким операціям можна підтримати молодість, створити красиві обриси і форми обличчя і тіла. Естетичні операції допомагають не тільки довести до ідеального стану, а й допомагають вирішити психологічні проблеми.

Найпоширенішими пластичними операціями є пластика обличчя, пластика живота і грудей, пластика дівочої пліви. Лідирує на сьогоднішній день серед естетичних операцій – ліпосакція. Її виконують в різних зонах тіла. В основному проблемними зонами є стегна, сідниці і живіт.

Можливі ризики від пластичної хірургії

Пластична хірургія це найпопулярніший засіб для коригування та поліпшення зовнішності, але при величезній кількості плюсів у цих операцій є певні мінуси. Після операцій можуть виникнути непередбачені ускладнення. Наприклад, пластика обличчя може залишити на тривалий час синці та гематоми на видному місці. До жирової емболії можуть привести ліпосакції, а впровадження силікону може стати причиною виникнення ракових пухлин. Крім цього введення в організм наркозу теж не може сприятливо позначитися на здоров’ї.
Для тих, хто дійсно потребує проведення таких операцій, кому необхідна пластика обличчя або тіла для усунення вроджених або набутих дефектів можна порадити робити всі операційні втручання в сертифікованих клініках у фахівців, які мають всі дозвільні документи для проведення такої операції.

Пластична хірургія, як і всі операції це величезний ризик, і цей ризик не завжди виправданий. Вдатися до допомоги пластичних хірургів можна тоді, коли недоліки роблять життя дійсно нестерпним. В інших випадках не варто витрачати своє здоров’я і чималі фінанси на капризи і забаганки.


Залишити коментар