Поради для кращого росту волосся

Ріст волосся

Виявилося, що дуже багато дівчат хвилює питання росту волосся. Їм хотілося б, щоб волосся росло швидше. Але що ж робити, якщо волосся постійно січеться, ламається, робиться сухим чи жирним,  не має блиску, не хоче вкладатися, випадає, не хоче рости? Такі питання стали дуже актуальними в нас час, тож давайте розберемо одне з них, а саме ріст волосся. Якщо ви будете гідно доглядати за своїм волоссям, швидкість їхнього росту буде збільшуватися сама собою, потрібно тільки запастись терпінням. Отже, що ж важливо для росту волосся …

Кроки для здорового росту волосся

Перш за все ви повинні зробити основний догляд за волоссям. Це дасть волоссю здоровий стан. переконайтеся, що у вас немає лупи, кінців, що січуться, дуже жирного волосся або їх випадіння і т.д., які впливають росту волосся. Якщо у вас є будь-яка з цих проблем, тоді подбайте, щоб позбутися від цього. Зробіть масаж гарячим маслом і обробку білком один раз на тиждень. Застосування будь-якої фруктової маски для волосся також допомагає швидшому їх росту.

Волосся складаються з білка. Якщо у вас брак білку в раціоні, це може торкнутися росту волосся. Споживайте білкову їжу – м’ясо і яйця. А вегетаріанці можуть використовувати соєвий білок.

Якщо ваше волосся має не дуже здоровий вигляд, використовуйте продукти для волосся м’якої дії. Надмірне фарбування волосся може торкнутися не тільки росту вашого волосся, але також може і пошкодити його.

Взагалі-то темп росту волосся – 1.5 см на місяць це норма, хоча навіть і 1 см це досить звичайна швидкість росту. Ріст волосся залежить від багатьох факторів, як те, що ви їсте, сезон року, і т.д. Таким чином є обмеження, від яких не піти. Наприклад, вам не варто чекати, що ваше волосся виросте на 5 см в місяць тільки тому, що ви миєте (з шампунем і т.д.) їх кожен день. Якщо ви миєте ваше волосся часто, це допоможе рости волоссю швидше, але ніколи не забувайте, що часте миття також призводить до втрати волосся.

Крім частого миття вашого волосся, правильна стрижка часто також стимулює ріст волосся, уникаючи формування кінців, що січуться. Немає жодних оптимальних рекомендацій, які підійдуть всім, але миття вашого волосся один раз на тиждень і їх стрижка раз в 6-8 тижнів є кращою комбінацією, щоб стимулювати ріст волосся і не прискорювати їх втрату. Миття вашого волосся (звичайно означає використання шампуню) стимулює ріст волосся, але ви можете досягти подібних результатів, навіть якщо ви тільки зволожуєте його час від часу – тобто тільки освіжаєте його, не використовуючи ніякого мила або шампуню. Зволоження вашого волосся пару раз на день спекотного літа є прекрасним шляхом до росту.

Регулярна стрижка для вашого волосся також корисна. Оскільки волосся стає довгим, воно має тенденцію ушкоджуватися на кінцях. І якщо ваш стиліст видалить пошкоджені кінці, то це також допоможе вам вирощувати більш довге волосся.

Дійсно потужний спосіб заохочувати ріст волосся - м’який масаж і при використанні спеціальних масок, бальзамів, паст, лосьйонів, і т.д. Навіть старе добре розчісування пару раз на день – відмінний спосіб стимулювати кровообіг у шкірі голови, яке у свою чергу стимулює ріст волосся. Є навіть спеціальні засоби для прискорення росту волосся, хоча навіть більшість звичайних засобів по догляду за волоссям і від запобігання випадіння волосся також працюють. Асортимент рецептів, засобів, масок, і т.д. для того, щоб стимулювати ріст волосся, є дійсно великим і одна річ, яку ви можете зробити – перевірити ці рецепти самостійно.

Вітаміни для росту волосся

Випадіння волосся викликається головним чином нестачею вітаміну В. Вітамін B5 містить пантотенічну кислоту і B3 (ніацин, який є життєво важливим для росту волосся). B6 однаково важливий як для організму, оскільки містить живильні речовини для роботи цинку, сірки, магнію та біотину.

Організму також потрібний вітаміну А. Жирні кислоти, типу олії з лляного насіння або жиру лосося, необхідно приймати для того, щоб збільшити ріст волосся.

Вітамін Е призначений стимулювати споживання кисню в організмі і покращує кровообіг. Якщо є достатній кровообіг, ріст волосся збільшується.

Вітамін C допомагає нормальному функціонуванню капілярів, які несуть кров до шкіри голови. Навіть цинк – важливий компонент, який слід приймати, оскільки він допомагає росту волосся.

Біотин необхідний для росту волосся. Є багато джерел біотину, типу пивних дріжджів, неочищеного рису, бобів, зеленого гороху, сочевиці, вівса, сої, насіння соняшника, і волоських горіхів. Він присутній у складах деяких шампунів. Радимо проконсультуватися з лікарем перед прийомом будь-яких вітамінів або засобів для росту волосся.

Поради по харчуванню

1. Їжте достатню кількість білка.
Білок складається з основних амінокислот для побудови нових клітин, включаючи і волосся. П’ять амінокислот мають специфічну спрямованість до росту волосся – цистин, цистеїн, метіонін, аргінін та лізин. Недостатнє споживання білка за тривалий період може викликати втрату волосся кілька місяців по тому. Очевидно, що харчові продукти, достатні багаті на білок, повинні бути частиною вашого щоденного раціону, щоб відновити ріст волосся. Кращі джерела дієтичного білка – пісне м’ясо, риба, домашня птиця, яйця, молочні продукти, соя, горіхи, зерна та насіння. Принаймні 15% ваших щоденних калорій повинні бути від харчових продуктів, багатих білком.

2. Їжте достатню кількість корисних вуглеводів.
Вуглеводи – істотне джерело енергії та допомоги у рості тканин тіла, включаючи і ріст волосся. Вони – важливе джерело вітамінів B, які є життєво важливими для здорового росту волосся. Важливо, щоб ви намагалися споживати неочищені вуглеводи, а не цукор і білу муку. Ви повинні збільшити споживання овочів, фруктів, цілих зерен, неочищеного рису і картоплі. Рекомендується, щоб ви отримували 55-60% ваших щоденних калорій від вуглеводів, які перебувають у цих харчових продуктах.

3. Намагайтеся знайти здоровий баланс дієтичних жирів.
Жир використовується у виробництві енергії і може бути знайдений і в заводських харчових продуктах, і в тварин продуктах. Ваш організм потребує достатньої кількості жиру, щоб підтримати гарне здоров’я. Приблизно 25-30% ваших щоденних калорій повинні прибути з цих джерел.

Ріст волосся в більшій мірі залежить від вас, якщо дотримуватись всіх рекомендацій та щоденно дбати про своє волосся, то дуже скоро воно стане більш блискуче, слухняне та довге.

Неотъемлемой частью нашей жизни является seks, главное, чтобы он был защищен. Узнайте больше о сексе на нашем сайте.

Залишити коментар