Схуднення в сауні: маски, обгортання та інші процедури

схуднення

Серед багаточисельних методів схуднення є ще такий метод, який між іншим дуже сильно цінується, як схуднення в лазні чи сауні. Сьогодні ми вам розповімо як правильно худнути в сауні, а також як правильно робити обгортання та маски. Отож, залишайтесь з нами.

Що для лазні що для сауни правила практично однакові, але якщо ви сидете на дієті то вам краще відвідувати суху сауну тому що зниження ваги при такому методі відбувається за рахунок видалення зайвої рідини з організму, а в сухому повітрі сауни якраз оптимальне випаровування. У сауні активізується циркуляція крові і лімфи і посилюється обмін речовин, виводяться шлаки і токсини, шкіра стає дуже пружною.

Для того, щоб відвідати сауну слід ретельно підготуватись. У день перед відвідуванням сауни слід влаштувати собі розвантажувальний день і звільнити свій кишечник. Це обов’язково, тому що під дією високих температур посилюється викид токсинів і шлаків в кров через кишечник, і цього треба остерігатися. А вже в день відвідування сауни слід зробити собі досить легкий сніданок. Ідеальним варіантом для цього буде вівсяна каша. Пред самим відвідуванням сауни не можна їсти дві години. Слід також пити в цей день менше води, краще всього обмежитись відваром шипшини, або липовим чи суничним настоєм. Міцний чай і каву бажано цього дня не пити.

Саунадля схуднення: починаємо наші процедури краси!

Пере самою парною обов’язково прийміть душ, але не мочіть волосся. Час кожного заходу в парну повинен становити від 3 до 10 хвилин, а за весь час перебування в сауні слід зробити не більше 5 заходів. Температура в сауні повинна підтримуватися не більше 90 градусів. Якщо ви будете сидіти в парній довше, або температура в ній буде вища, то організм буде перевантажуватися.

Зайшовши в парну перший раз, посидьте спочатку внизу близько 5 хвилин, потім вийдіть і прийміть теплий душ. Зробіть перерву в 20 хвилин, під час якого краще нічого не пити, тоді організм позбудеться від шлаків. Вдруге знову сідаєте внизу, і сидите поки не почнете потіти, після цього можна перебратися на верхню полицю на кілька хвилин. Знову спустіться вниз, і сидіть там 3 хвилини, стираючи з шкіри піт з допомогою махрової рукавиці. Це буде дратувати шкіру і посилювати потовиділення.

Знову прийміть душ, вийшовши з парної. Краще приймати теплий, а не холодний душ, а також не купатися у холодних басейнах або сидіти в холодних приміщеннях, якщо ви хочете позбавитися від зайвої ваги, тому що якщо капіляри звузяться, то зменшиться потовиділення. Після парильні можна випити теплий розбавлений морс або трав’яний чай, який стимулює роботу серця і кишечника і очищає печінку. А холодні напої, які можуть уповільнити потовиділення, краще не пити.

Маски для схуднення в сауні

Після розпалювання наша шкіра робиться дуже чутлива до компонентів масок для тіла, тому зараз саме той час коли потрібно зробити йому подарунок у вигляді маски для схуднення. Маска буде з домашніх компонентів і робиться самостійно. Візьміть 4 столові ложки меду, 2-3 краплі ефірної олії (яка вам подобається) і 4 столові ложки жирних вершків.

Перед другим заходом в парну можна також натерти тіло сіллю – це також сприяє схудненню. Якщо в вас дуже чутлива шкіра то додайте в сіль мед. Після натирання обгорніться рушником, який ви взяли з собою в лазню, чи іншим теплим предметом і посидьте так 3-5 хвилин. Потім вийдіть з парної і полежіть ще так хвилин 15 не приймаючи душ. Після цього можна обмитися теплою водою і відпочити 20 хвилин.

Обгортання для схуднення в сауні

Якщо в вас є можливість зробити обгортання в сауні – обов’язково це зробіть, воно піде вам на користь. Це може бути медове або кавове обгортання. Нанесіть медову або кавову суміш для обгортання на проблемі ділянки тіла і обмотайтесь харчовою плівкою. Через 15-20 хвилин зніміть плівку і зробіть масаж.

Тепер можна знову зайти в парну – так ви будете менше пітніти, тому що після обгортання і солі кількість рідини в клітинах зменшиться. Знову обмийтесь теплою водою, відпочиньте. Після сауни потрібно остигати не менше півгодини.

У день відвідування сауни, а ще краще взагалі, не паліть і не пийте алкоголю, це не дуже добре для схуднення. Пам’ятайте, що баня і сауна підходять не для всіх – від них є протипоказання, тому що високі температури шкідливі для людей з хворим серцем, гіпертонією, ішемічною хворобою серця, атеросклерозом, туберкульозом, бронхіальною астмою, схильністю до кровотеч. Також сауну не можна приймати людям з цирозом, виснаженням, загостренням виразки, цукровим діабетом, епілепсію, інфекціями, пухлинами та високою температурою.

Залишити коментар