Все про духи з феромонами

Парфуми з феромонами

Усі жінки без винятку прагнуть добре виглядати, і не останню роль за важливістю, хоча і останню за послідовністю, в цьому відіграють духи. Адже вони є заключним штрихом жіночого образу, який робить його по-справжньому «відчутним».

Останнім часом надзвичайно популярною темою в жіночих розмовах стали парфуми з феромонами. І не дивно – в інтернеті з’явилося безліч оголошень, що позиціонують їх, як засіб, що розфарбує «твоє життя своєю яскравою палітрою відчуттів і подарує неймовірну впевненість у собі!»

Існує думка, що за допомогою парфумів з феромонами можна не тільки відновлювати біохімічну рівновагу, але й викликати в самої людини сильний прилив сексуального бажання, і що духи з феромонами – це оригінальний і цілком науковий інструмент у зближенні протилежних статей і гармонізації їхніх стосунків.

Але який вплив духів з феромонами насправді? І взагалі, що це за дивний продукт – парфуми з феромонами – відгуки тих хто їх випробували здебільшого запевняють, що вони насправді можуть привернути увагу чоловіків, а що ще прекрасній половині людства треба для щастя?

Історія парфумів з феромонами

Уінфред Катлер, біолог, який і є творцем цього феромона, так дотепер і тримає його справжній склад в абсолютному секреті. Феромон – це запашна летюча речовина, яку виділяють у малих кількостях майже всі представники тваринного світу, і яка визначає характер поведінки особин одного виду в період залицяння. Тобто виходить, що феромонами називаються біологічно активні речовини, що викликають найвище сексуальне бажання і у чоловіків.

Сигнали феромонів розпізнає спеціальний орган в носі, і коли він відчуває цей самий феромон, то посилає певний сексуальний сигнал в мозок. Звідси робимо висновок, що справжні парфуми з феромонами привертають увагу до їх власниці з боку протилежної статі. Звичайно, найбільш актуальними стали такі парфуми з феромонами для жінок.

До речі, слово “феромон”, в перекладі з грецького так і звучить як “привертає гормон”. А справжній натуральний запах феромонів найбільше схожий на запах мускусу.

Дія парфумів з феромонами ще багато піддають сумніву, але безліч експериментів, які проводили вчені з різних країн, тільки підтверджували, що чоловіки відразу ж однозначно реагували на жіночі парфуми з феромонами.

Першими парфуми з феромонами стала випускати компанія з США Erox Corp. Так в 1989 році вона представила на парфумерному ринку аромат Realm. Продаж таких парфумів супроводжувався рекламною кампанією, яка пояснювала жінкам, як користуватися парфумами з феромонами. Тоді ж з’явилися і супротивники і прихильники парфумів з феромонами – відгуки ж були спочатку самими різними, як дуже захопленими, так і абсолютно розчарованими. У будь-якому випадку самі духи, які були до того ж елітними парфумами з феромонами, нікого не залишили байдужим. Тому духи, що містять феромони, міцно влаштувалися на світовому ринку парфумерії.

Хоча були критики і власне парфумерних достоїнств цих духів: деякі жінки говорили, що і раді б скористатися чарівною силою духів з феромонами для жінок, але от запах їм абсолютно не підходить.

З цієї причини в наступні роки виробники «ароматів кохання» зосередилися на тому, щоб ці парфуми можна було, і вловити, і оцінити. Вони випускали парфуми з феромонами, які володіли різними парфумерними композиціями, а також заливали феромони в духи різних відомих марок, і навіть пропонували духи з феромонами без запаху і безбарвні феромонні мікстури, які пропонувалося наносити відразу на шкіру або додавати в засоби особистої гігієни.

Сьогодні з легкічтю можна придбати парфуми з феромонами: аптека, відділи елітної парфумерії і навіть інтернет-магазини пропонують широкий вибір парфумів з феромонами. З таким розмаїття можна вибрати, наприклад, масляні парфуми з феромонами або віддати перевагу, якщо вам так більше до смаку, духам з феромонами без запаху. Звичайно, завжди є бажання і мета знайти найкращі парфуми з феромонами, адже і вплив духів з феромонами високої якості буде таким же і по ефективності. Хоча до цих пір не всім до кінця зрозуміло чи працюють духи з феромонами. Або, якщо перефразувати в сторону жіночих одвічних проблем, чи допомагають парфуми з феромонами завоювати обранця. Здавалося б, що майже за 20 років, як вперше про них дізналися, про дію парфумів з феромонами мало вже сформуватися однозначна думка споживачів. Але не все так просто, як здається. Так, де ховається правда про парфуми з феромонами.

Секрети парфумів з феромонами

У різній науковій і в популярній літературі є багато інформації про цей вдалий синтез феромонів тварин. Адже головним секретом духів, що містять феромони, є те, що в них не міститься людських феромонів, тому, що такі речовини ще не відкрили, і тому синтезувати їх, а тим більше в справжніх промислових масштабах, зараз не представляється можливості. Хоча вчені і продовжують пошук сексуальних феромонів людини, і, зрозуміло, як тільки вони будуть відкриті, вони створять нові кращі парфуми з феромонами. А поки цього не відбулося, залишається тільки припускати, що конкретно міститься в пропонуючій рекламою бульбашках, які парфуми з феромонами насправді, а які лише називаються кращими духами з феромонами, але не мають до них ніякого відношення.

У самому кращому випадку парфуми з феромонами високого цінового сегмента містять у своєму складі андростенон або споріднені йому з’єднання. Хоча в цьому немає нічого поганого, оскільки в ході експериментів з’ясували, що у багатьох жінок андростенон викликають спокійне почуття впевненості у партнері. А деяким до того ж парфуми з феромонами допомагають, повірити у свої власні сили, стати впевненішим в собі.

Але чи діють духи з феромонами на всіх чоловіків без винятку?

Звичайно, всі жінки чекають, що ці духи не тільки будуть мати дуже приємним запахом, але й привернуть до себе гідного представника протилежної статі. Можливо, що так і працюють духи з феромонами, але, швидше за все, надалі у справу вже вступають власні жіночі феромони і, зрозуміло, інші достоїнства.

Як купити парфуми з феромонами?

Відразу виникає питання, як вибрати парфуми з феромонами? По-перше, остерігайтеся підробок, оскільки як тільки феромони виділили в чистому вигляді, то, природно, всі світові парфумерні компанії відразу ж схопилися за це відкриття і взялися за розробку найкращих парфумів з феромонами. Але до них же «приєдналися» і самі різні шахраї. Звідси і спам з пропозиціями вигідних покупок і феромонів в чистому вигляді, і масляних парфумів з феромонами і т.п. за досить спокусливою ціною, періодично приходить на електронну пошту і, як правило, користувачів-жінок. І, якщо хтось із них по наївності попадеться на подібну провокацію, то у них через деякий час на питання: чи діяли парфуми з феромонами, відповідь буде вкрай негативним.

Так, де і як вибирають парфуми з феромонами, щоб не залишитися без жаданого аромату. Адже справжні парфуми придбати, як вже говорилося вище, не так вже й складно. Якщо є бажання, то ці речовини можна купити прямо у виробників.

Дати однозначну пораду щодо купівлі справжніх парфумів з феромонами не так просто, як здається. Саме таємниче в цьому питанні те, що зі стовідсотковою вірогідністю не відомо, скільки насправді феромонів міститься в пропонованій ароматичній рідини. Ймовірно, в флаконі, який ви купите, будуть плавати тільки дві молекули речовини. Якщо вони взагалі там є. Навіть про найбільш великих і відомих парфумерних компаніях не можна з точністю сказати, що вони використовують синтетичні або натуральні атрактанти. Або лише пишуть слово «феромони» в назвах своїх парфумів. Адже завжди склад будь-якої парфумерії тримався і тримається у великому секреті, тому щодо всієї правди про парфуми з феромонами можна бути впевненою до кінця.

Дія парфумів з феромонами

І, знайте, що психологічна сторона жіночих парфумів з феромонами також неоднозначна, тому що стимуляція, наприклад, досить сильного чоловічого сексуального потягу може дати дуже сильний ефект, оскільки феромони впливають зовсім не на романтичні почуття, а, нагадуємо, на плотські інстинкти.

Хоча ряд останніх російських експериментів дав все-таки кілька точних відповідей на питання про дію парфумів з феромонами, одночасно, попереджаючи і радячи, як треба користуватися парфумами з феромонами.

1. Парфуми з феромонами сильно впливають на чоловіків, що знаходяться особливо близько.
2. У більшості парфумів з феромонами, дуже різкий запах – майте це на увазі.
3. Не забувайте, що духи з феромонами зовсім не допомагають закохати в себе чоловіка. Вони викликають тільки сексуальний потяг або, по-іншому, сексуальну зацікавленість. А, як нам усім відомо, любов і секс це абсолютно різні поняття.
4. Є чоловіки, на яких навіть елітні парфуми з феромонами взагалі не діють, або, припустимо, такі чоловіки не показують того, що вони щось там відчувають, з тієї причини, що у них можуть бути улюблена жінка, або просто вони надто скромні.
5. І, нарешті, парфуми з феромонами, звичайно, допомагають, але їх «допомога» може стати небезпечною для жінок. У разі якщо раптом цей запах відчує просто п’яний або й зовсім психічно не здорова людина.

Як же користуватися парфумами з феромонами?
Теперь про практичну сторону питання: як наносити парфуми з феромонами? Для того щоб аромат розкрити у всій його повноті і силі, духи з феромонами найкраще наносити туди, де можна прощупати пульс: на шию (улоговинка між ключицями), згини ліктів і на внутрішню сторону зап’ястя. В особливих, наприклад, інтимних випадках бризніть небагато парфумів на щиколотки і колінні згини.

Тільки слід пам’ятати, що всі парфумерні аромати обов’язково включають в себе синтетичні продукти з запахами амбри і мускусу. Оскільки це є обов’язковою умовою для створення аромату – воно забезпечує спорідненість шкіри з будь-яким ароматом. Таким чином, виходить, що феромони є майже у всіх духів і допомагають такі парфуми з феромонами в будь-яких випадках, різниця тільки в більшому або меншому ефекті. В принципі, в цьому немає нічого дивного. Жіночі духи завжди були особливою чарівною приманкою для чоловіків. Тому може і не так важливо, які парфуми з феромонами краще будуть діяти. Адже, по суті, якими б парфумами з феромонами ви не скористаєтеся, притягальна аура вашого аромату буде діяти в будь-якому випадку, головне, щоб це був аромат, в якому ви себе відчуваєте максимально комфортно.

Фахівці-психологи вважають, що і довга дружба і міцний зв’язок можливі лише на міцній “нюхової основі”: приємний запах має здатність створювати атмосферу близькості, взаємної довіри і тепла. Які ж парфуми з феромонами краще будуть цьому сприяти конкретно для вас, підкаже ваш смак і безпомилкова жіноча інтуїція.

Узнайте все о лечение в Германии, которое поможет Вам излечиться от недугов и почувствовать жизнь с новой силой.

Залишити коментар