Все про гарячу стрижку

Гаряча стрижка

Гаряча стрижка або стрижка гарячими ножицями стала в наш час дуже популярна і робиться практично в кожному салоні. Дуже багато чула про неї відгуків, одні кажуть, що задоволені нею а іншим вона не сподобалась. Отож, давайте подивимось, які достоїнства в стрижками гарячими ножицями і чи є в неї недостатки. Коли волосся підстригають звичайним способом, їх структура змінюється так: покриваючі стовбур волоска лусочки починають настовбурчуватися на всі боки, з-за чого волосся втрачає блиск і гладкість, а зовнішній вигляд зачіски погіршується.

Якщо ж підстригати волосся гарячими ножицями, такого ефекту не буде: шляхом точкового впливу високої температури кінчик волосини запаюється, завдяки чому воно не січеться.  Крім того, це створює своєрідну захисну капсулу, перешкоджає втраті вологи, а також речовин, якими Ви живите волосся зовні і зсередини. У результаті шевелюра набуває досить привабливий зовнішній вигляд, а волосся добре росте.

Пружність і блиск волосся після стрижки гарячими ножицями зберігаються довго, при цьому волосся не ламке, слухняне та об’ємне. Вже після 4-5 процедур багато хто помічає, що волосся стає більш об’ємним і пишним. Це відбувається через посилення тиску всередині волосся, його потовщення, що досягається за допомогою такої процедури.

Гаряча стрижка допомагає впоратися з перетином волосся за 2-3 рази, крім того, завдяки довготривалості ефекту стригтися можна буде не кожен місяць, а лише раз на 3-4 місяці.

Варто взяти до уваги, що стрижка гарячими ножицями безпечна як для Вас, так і для Вашого волосся: хороший майстер завжди підбирає індивідуальний температурний режим, а нагрівається тільки ріжучий шар ножиць. Тому збитки від гарячої стрижки, виконаної професіоналом нульовий.

Гаряча стрижка підійде будь-якій довжині і виду волосся, для волосся з «хімією» або просто окрашеного. Але особливо рекомендується стрижка гарячими ножицями власницям довгого волосся, яке, як правило пошкоджене.

Гаряча стрижка зараз пропонується в багатьох салонах, тому випробувати цю процедуру на собі досить просто. Спробуйте і напевно Ви станете наступного прихильницею гарячої стрижки!

Інтернет магазин побутової техніки дозволяє робити покупки не виходячи з дому та затрачаючи на це значно менше коштів та часу.

Залишити коментар