Все про ламінування волосся

ламінування волосся
Красиве, блискуче, доглянуте волосся, з якими немає проблем – ось головна мрія більшості жінок. А скільки засобів, зусиль, часу і грошей ми щомісяця викидає на різні процедури, які обіцяють нам негайний результат: позбавити від посічених кінчиків, додати пишності та об’єму, надати волоссю незабутній блиск, відновити і наситити їх силою і вітамінами, подарувати стійкий і яскравий відтінок. Але в більшості випадків обіцянки залишаються обіцянками. Саме тому процедура ламінування волосся почала ставати все більш популярною. Серед її переваг відносно доступна ціна, відсутність протипоказань, швидкість і ефективність.

4 питання про ламінування волосся

Що таке ламінування?
Пояснюємо: ламінування волосся - це спеціальна косметична процедура для вашого волосся з тимчасовим результатом. В основному – це окреме покриття кожного волоска дуже тонкою плівкою спеціального складу, який надаю волоссю гладкості, блиску і шовковистості. Така процедура зберігає блиск вашого волосся і збільшує його об’єм на десять-двадцять відсотків, а випрямлячі ga.ma, які нагріваються до 230 градусів,  дозволяють випрямляти таке волосся швидко та без його пошкодження.

Як роблять ламінування волосся?
Ламінування ламінуванню різнь. Залежно від складу і виробника плівки, процедури будуть відрізнятися. У середньому ця робота займає близько двох годин. В основі такої процедури лежить нанесення спеціального складу на волосся відповідно до типу волосся клієнта і бажаним результатом. Далі склад тримають на волоссі близько півгодини, під час чого волосся можна загорнути у фольгу і запаювати праскою при температурі понад 120 градусів. Ламінуючий склад обволікає кожну волосинку і створює при цьому глянсову поверхню волосся.

Який «термін придатності» ламінування?
Знову-таки, в залежності від ламінуючого складу, його термін дії може складати від місяця до двох місяців. Після чого волосся очищають від складу і дають відпочити близько місяця.
Чи підходить ламінування для фарбованого волосся?
Звичайно так! Ця процедура розрахована в основному на пофарбоване або мілірованние волосся. Як уже говорилося, спеціальний склад зберігає структуру волосся, його колір, робить більш стійкими до укладання, надає блиску і пишності зачісці. Ламінування не тільки можна, а й потрібно робити на забарвленому волоссі.

Відгуки про ламінуванні волосся

Блондиночка: пробувала ламінування. Розчарована. Ефект триває близько трьох тижнів. Потім все це радісно змивається, і волосся виглядає, як виглядало. Марна трата грошей.
Маринка: ну, якщо ваші фінанси не співають романси, то спробувати можна. Варто тільки враховувати, що для досягнення результату ламінування потрібно робити рази три як мінімум. Я робила. Мені сподобалося.
Вікторія: в принципі, згодна з усім вищевикладеним. Волосся не січеться – це факт. Але триває ця радість всього якихось три тижні. Є гроші – можете робити це постійно. Моє волосся як були сухим, так і залишилося таким.

Залишити коментар