Вумбілдинг – тренування м’язів піхви

тренування м'язів піхви

Наш тулуб суцільно покритий м’язами, більшість з них ми використовуємо щодня, кожну секунду, інші – зрідка, а деякі – взагалі ніколи. Багато знаємо про м’язи преса, грудей, спини, стегон, рук і постійно тренуємо їх. Адже так?

Але чи часто робимо вправи для зміцнення шиї, даючи їй шанс залишатися підтягнутою і в 40, і в 50 років? Цілуючись з коханою людиною, чи думала ти, що губи теж піддаються тренуванню? А є ще одна інтимна і, можна сказати, унікальна група м’язів, яку задіють дуже рідко, – знаходиться вона в жіночих статевих органах, а якщо точніше, у піхві. Цікаво, що відповідною інформацією про цю зону більш-менш володіють багато, але мало хто користується нею в повсякденному житті.

Предлагаем посетить сайт http://kuharka.com где находится много вкусных и оригинальных рецептов на каждый день.

Наодинці з собою
Доведено, що існує три види жіночого оргазму: кліторальний, анальний і вагінальний. Вважається, що останній – найслабший за яскравістю, анальний – найбільш сильний, але досягати його вміють далеко не всі. Втім, як і кліторальний – для більшості він залишається міфом, повіданий зі сторінок гламурних журналів.

Проте якщо і далі покладатися на досвідченість і вміння чоловіка, чекати можна дуже довго. Більш вірний спосіб – подумати про себе саму, тим більше що тренування м’язів піхви вкрай корисні для жіночого здоров’я. І ось чому:

- Зменшується ризик виникнення застійних явищ завдяки гарному притоку крові до «мертвих» зон (точно так само, як після сеансу масажу поліпшуються стан і колір шкіри).

- Значно швидше відбувається відновлення матки і піхви до початкових розмірів після пологів.

- Зникають проблеми із запорами і гемороєм, так як під час виконання вправ посилюється перистальтика і відбувається мимовільна стимуляція кишечника.

Знижується ризик опущення стінок і випадіння матки в зрілому віці. Все це переконливо доводить, що вагінальні м’язи можна і навіть потрібно тренувати.

Власне про це, а саме про вумбілдингу (абревіатура: Вагінальні Керовані М’язи + білдінг) як однієї зі складових частин секс-білдингу (від bodybuilding – побудова тіла) і піде мова нижче.

Перший крок до задоволення

Де теоретично знаходиться цільова група м’язів, ти вже знаєш, тепер залишилося її відчути. Зробити це можливо простою напругою і втягуванням в себе піхвового і анального отворів, не задіюючи при цьому м’язів сідниць і преса. Ця вправа доступна більшості жінок без спеціальної підготовки (правда, тим хто займається спортом керувати своїм тілом набагато легше).

Після цього сміливо приступай до тренування. Вправи можна придумувати самостійно або використовувати відому техніку Кегеля. Заснована вона в основному на стисненні і розслабленні м’язів піхви. Здавалося б, ці рухи нескладні, навіть елементарні, насправді вони дуже важливі. Завдяки їм м’язові тканини стають еластичнішими, гнучкими і гладкими, володіють більшою силою і краще адаптуються до навантаження. Чималий плюс – такі регулярні заняття дозволяють убезпечити жінку під час пологів від розривів і травм.

Школа Кегеля

Щоб відразу від теорії перейти до практики, пропонуємо кілька ефективних вправ. При бажанні їх запросто можна знайти у відомій книзі для тренування інтимних зон.

Перше – стиснення і розслаблення м’язів. Друге – їх «розкриття» (так, якщо б ти тужилась) і розслаблення. І комбінований варіант: швидке стиснення і повільне розкриття, плавне або з зупинками (в будь-якій кількості). Додай ще повну напругу лобково-куприкови м’язів із затримкою на деякий час. І варіюй ці вправи так, як тобі підказує фантазія. Можна підтанцьовувати у такт музиці, відбивати певний ритм на рахунок або просто виконувати їх послідовно, за планом. Звертай увагу, щоб при цьому не були задіяні м’язи стегон, сідниць та живота. Працюй ізольовано. Хоча іноді корисно напружити і інші частини тіла.

По вищому розряду

Подібні вправи розвивають тільки м’язи низу піхви, тобто вхід до нього. Управляти середнім і вищим відділом складніше. B перший час, щоб навчитися ними працювати, можна задіяти особливий тренажер, який робить заняття не тільки більш ефективними, а й показує, наскільки ти досягла успіху. На заміну підійде … палець. Розташувавши його всередині, ти оціниш силу стиснення і роботу м’язів.

Справжні спокусниці використовують для тренувань спеціальні яйця або кульки, намисто, персні, які є в будь-якому магазині інтимних товарів. За допомогою цих предметів можна удосконалювати техніку далі, наприклад навчитися міняти місцями кульки всередині одним лише зусиллям м’язів, без втручання з боку. Або пересувати їх вгору-вниз, потім виштовхувати і відразу «ковтати». Тільки уяви, як повинні бути натреновані м’язи, щоб витворяти подібне?!

Цікаво те, що все це можливо вже через кілька тижнів занять. При бажанні можна скористатися спеціальним тренажером (винахід інженера В. Муранівского). Його принцип – кількісний вимір сили м’язів піхви.

В Україну (у Харкові) навіть існує школа вумбілдингу. Заняття в ній проводяться з використанням тренажерів і під наглядом інструктора, тому що в цьому «виді спорту» дуже важлива правильна техніка виконання вправ.

Входу немає

Перш ніж починати заняття, бажано проконсультуватися з лікарем. Адже вумбілдінг, як і будь-який інший вид фізичної нгрузкі, має свої протипоказання:

- Запальні процеси сечостатевої сфери, які вимагають медичного контролю;

- Вагітність;

- Доброякісні та злоякісні пухлини.

{ 1 comment… прочитати його нижче або додати один }

Надія

Цікаво читати, хочеться провірити

Залишити коментар