Як позбутися чорних крапок на обличчі

Як позбутися чорних крапок
Чорні крапки – роздута проблема номер один. Кампанії, які вже не знають, на чому б такому заробити, придумують все нові й нові хитрощі, розшукують все нові і нові вади на чарівному жіночому личку і тут же пропонують універсальні методи їх усунення. І коштують ці методи, скажу я вам не дешево! А ефективність яка? – Запитаєте ви. Поговоримо про це далі.

Чи такі страшні чорні крапки

Безсумнівно, личка чарівних дів, що рекламують тональні основи, інноваційні гелі і всякі ВВ-креми, просто бездоганні. Робота грамотних косметологів? Може й так, але швидше за все робота хороших фотографів і графічних редакторів, які з будь-якої картинки можуть створити цукерочку. А ми, прості споживачі на все це, вибачте, ведемся.
Згадайте, пару років назад, коли ми ще пішки під стіл ходили, а наші мами були в розквіті сил, як кажуть, ніхто про ці точках навіть і не чув. Всі жили собі спокійно і горя не знали. А якщо і знали, то боролися з цим методами народної «косметології», які не тільки шкіру, але і гаманці берегли.
Спробуйте відчути силу народних засобів, а ми розповімо вам як і що робити.

Народні методи видалення чорних крапок

Варіант 1. Білкова маска
Вам знадобляться: 1 яєчний білок і 1 столова ложка цукру.
У білок додаємо 1 ст. ложку цукру, і розмішуємо до повного розчинення цукру. Половину маски наносимо на обличчя, і залишаємо висихати. Трохи пізніше повторно наносимо другу частину маски, і інтенсивно масажуємо обличчя. При такому масажі і поплескуванні маска поступово витягує вміст забитих пор, і таким чином ви позбавляєтеся від чорних крапок. Після масажу змиваєте маску прохолодною водою і наносите крем. Таку маску роблять з частотою два-три рази на тиждень. Вона підійде як для окремих ділянок обличчя, так і для всієї поверхні обличчя.
Варіант 2. Білково-лимонна маска
Вам знадобиться: 1 яєчний білок, лимонний сік, сік листя алое.
В сирий яєчний білок влийте 2 чайні ложки лимонного соку, і 2 чайні ложки листя алое. Збийте цю суміш міксером до утворення легкої пінки, нанесіть половину отриманої маски, як і в попередньому випадку, на очищену шкіру (виключно на ділянки, де вас турбують чорні точки). Залиште маску висихати. Після цього нанесіть маску ще раз. Через 10-15 хвилин змийте маску прохолодною водою.
За допомогою таких недорогих і простих у виготовленні та застосуванні методів ви можете спробувати позбутися чорних крапок на своєму прекрасному обличчі. Після таких масок шкіра не тільки очищається, а й виглядає більш свіжою і пружною.

Залишити коментар