Як прискорити метаболізм?

Прискорити метаболізм

Процеси обміну в організмі людини давно цікавлять як науковців, так і простих людей. Обмін речовин або метаболізм впливає на молодість, красу і здоров’я. Тим, хто всерйоз хоче бути здоровим і струнким, варто звернути увагу на інтенсивність метаболізму в своєму організмі. Буває так, що низькокалорійні дієти і вправи не допомагають, а винен в цьому уповільнений обмін речовин. Як прискорити метаболізм? Швидкість обміну речовин в організмі залежить від різних причин. Вік, стать, зріст, особливості статури, спадковість – все впливає на ці процеси. Звичайно, деякі показники неможливо змінити, але це не привід, щоб опустити руки. Ось «три кити» прискорення метаболізму.

Фізична активність
При заняттях спортом м’язова маса росте. Це важливо, тому що при малорухомому способі життя вона зменшується і замінюється жировою тканиною, яка витрачає набагато менше калорій. Тому займайтеся спортом 2 рази на тиждень по 30 хвилин і кожен день по 10 хвилин робіть вправи для м’язів. Має значення час занять: у другій половині дня обмінні процеси прискорюються. Але активність – це не тільки спеціальні вправи. Ходіть більше пішки, не чекайте ліфта, а піднімайтеся сходами, на роботі робіть перерви для розминки, під час перегляду передач, крутіть обруч і т.д. Навантаження слід поступово збільшувати: організм з часом звикає і м’язова маса перестає рости.

Харчування
Якість та регулярність харчування також впливає на метаболізм. Про сніданку багато хто в поспіху забувають, не вважаючи його важливим. А цей прийом їжі вкрай необхідний. Після сну обмінні процеси сповільнюються і перша їжа, що надійшла в організм змушує його «прокинутися» і «розігнатися» для витрачання калорій. Їжте невеликими порціями 5 разів на день, особливо, у першій половині дня. У кожний прийом їжі постарайтеся включати білки. Навіть «перекушування» бажано робити з білкової їжі. Горіхи, нежирна риба або сир краще, ніж тістечко з чаєм. Але, якщо хочеться солодкого, то з’їжте його в 16 годині. Це час роботи гормону «інсуліну», який знижує цукор у крові. При здоровому шлунку допоможуть приправи і гострі страви. Зелений чай, кофеїн, вода з лимоном, відвари трав, фрукти (особливо, грейпфрут) та харчові добавки поліпшують обмін. І звичайно, вода в потрібній кількості!

Сон і емоції
Повноцінний сон – «прискорювач» метаболізму. Саме під час сну запускаються всі обмінні процеси і виробляється гормон, відповідальний за схуднення. Позбавляючи себе сну заради роботи або перегляду телевізора, ви позбавляєте себе молодості і краси. У кожного своя норма, але, в середньому, треба спати не менше 7 годин на добу. Цікавий факт: люди, які люблять спати в холодній кімнаті, довше зберігають молодість, завдяки прискореному обміну. Стреси дуже погано впливають на нас. Тому постарайтеся змінити обставини і зберегти душевну рівновагу. Женіть від себе погані думки, більше відпочивайте та спілкуйтеся з друзями, а також знайдіть улюблене заняття.

Добре допоможуть контрастний душ, баня, антицелюлітний і силовий масаж і секс. При занятті сексом кров інтенсивно насичується киснем і живить тканини, покращуючи обмін.

Прискорюючи таким чином свій метаболізм, ви станете стрункішою, не нашкодивши організму, як це буває при захопленні низькокалорійними дієтами.

Для того, чтобы построить уютный деревянный домик Вам нужно купить сруб, который является экологически чистым и безопасным материалом для строительства.

Залишити коментар