Контрастний душ

контрастний душ

Контрастний душ люблять далеко не всі люди. Так як на перших порах він викликає неприємні відчуття і дискомфорт. Тим не менш, завдяки такому душу, Ви завжди зможете добре підбадьорити свій організм, очистити і освіжити свою шкіру, а так само поліпшити кровопостачання. Крім того, контрастний душ зміцнює Ваш імунітет, тому Ви будете набагато менше хворіти. Загалом, що б більше про нього дізнатися причин вистачає, тому давайте до цього і перейдемо.

Але спочатку потрібно детальніше дізнатися, що нам дає контрастний душ.

Бадьорість та імунітет далеко не всі. Чергування теплої і холодної води тренує Ваші зв’язки і судини. Це нагадує тренування м’язів під час фізкультурних вправ. Кожного разу, приймаючи контрастний душ, Ви чистите свої шкірні пори від бруду і покращує кровопостачання. Остання справа у свою чергу підсилює обмін речовин у Вашому організмі, що побічно допомагає прибирати зайву вагу.

Але чому він не всім подобається? В основному це через незвички. Тим більше в холодну пору року привчати себе не просто, тому краще цим зайнятися влітку.

Як би там не було, неприємні відчуття супроводжують Вас тільки на початку. Тому змусьте себе перші 5 раз прийняти контрастний душ, а потім все буде в порядку.

Виглядає сам процес приблизно так. Ви встаєте під душ. Робите воду приємно гарячою і стоїте під гарячим душем 10-15 секунд, Потім пускаєте холодну воду і стоїте під холодний душ протягом 10-15 секунд. Так повторити три рази.

Починати душ завжди потрібно з гарячої води, а закінчувати холодною. Поступово збільшуйте контрастність температури між холодною і гарячою водою.

Починайте звикати до контрастному душу поступово. Спочатку протягом двох тижнів приймайте щодня душ приємною температури. Потім робіть тільки один контраст і не стійте довго під холодною водою (5-10 сек.). Надалі через тиждень-другий переходите на два і три контрасту.

Іноді спочатку можна зменшувати перепад температур, тобто обливатися не самою холодною і гарячою водою, а теплою і прохолодною. Але будьте обережні в цьому випадку. Тому що, наприклад, при температурі 20 градусів захисні функції організму ще не спрацьовують, але Ви вже починаєте сильно замерзати. У результаті починаєте хворіти. У таких випадках потрібно зробити різкий стрибок температури, включивши на декілька секунд крижану воду.

Взагалі, різке короткочасне обливання крижаною водою не встигає забрати багато тепла в організмі, але надає потужний вплив на нервову систему і запускає імунну систему.

Як і в будь-якій справі в цій так само треба проявляти обережність. Якщо у Вас порушення кровопостачання мозку, тромбофлебіт, гіпертонічна хвороба, спазми судин, то контрастний душ необхідно приймати з великою обережністю.

Якщо у Вас захворювання крові і серцево-судинної системи, злоякісні пухлини, гострі тромбофлебіти, то контрастний душ не можна приймати. Взагалі, в період загострення будь-яких захворювань (а жінкам і під час менструації) від контрастного душу краще утриматися. В інших випадках контрастний душ Ваш відмінний союзник.

Все необходимые товары для дома теперь можно купить и в интернете зайдя на интернет-магазин “пилот продаж”.

Залишити коментар