Як візуально зробити себе більш стрункою

Схуднення

Якщо ви не можете чи не хочете сидіти на дієті, три рази на тиждень ходити в спортзал чи займатись різноманітними вправами для схуднення вдома, а виглядати стрункою хочеться, тоді ці поради для вас. Наші поради не змусять зайві кілограми йти геть з ваших сідниць, стегон чи талії, а допоможуть візуально зробити вас більш стрункою та красивою.

Які ремені вам краще носити? Повненьким дамам слід вибирати тоненькі ремені. Звісно, можна використовувати широкі ремені, але обов’язково слід відмовитись від масивних пряжок так як це візуально збільшить вашу талію ще на кілька сантиметрів. Також погано, коли на ремені буде багато декоративних елементів.

Такий аксесуар як сережки також грає велику роль в вашому образі. Простий, здавалося б, елемент може зіграти на користь вашій стрункості або ж проти неї. Якщо ви будете носити довгі сережки то візуально будете виглядати стрункішою. Сережки можна вибирати любих кольорів та смаків, головне довжина.

Якщо ви любите носити браслети то слід надати перевагу тоненьким, витонченим. Широкий браслет зробить без того повну руку ще більш масивною.

Зверніть свою увагу на макіяж. Абсолютне “так” ви можете сказати м’якому макіяжу з розмитими лініями границь між відтінками. Вам слід робити виразні очі, обводьте очі олівцем чи підводкою. Помади і блиски для губ повинні бути природних відтінків. Не соромтесь користуватись рум’янами, тільки наносіть їх знизу вверх від складки між носом і губами до зовнішніх куточків очей. Категоричне “ні” потрібно сказати тоненьким бровам. Не можна, щоб брови були сильно підняті, сильно круглими.

Зробити вас стрункою зможе об’ємна і асиметрична зачіска. Для цього вам слід відростити волосся до грудей і чим частіше робити завивки чи об’ємні укладки. Всі не пишні зачіски вам не підуть. До таких зачісок можна віднести стрижка під хлопчика, волосся зібране в хвостик, пряме волосся з пробілом по середині.

На рахунок одягу можу сказати одне – не слід вибирати для себе мішкуватий одяг, він зробить вашу фігуру більш квадратною та масивною. Підбирайте одяг до свого типу фігури. Якщо в вас товсті руки, то слід вибирати футболки чи блузки з рукавами, якщо в вас дуже широкі стегна то підбирайте для себе плаття з завишеною талією, якщо в вас великий живіт то вибирайте блузки не широкі і не дуже довгі, найоптимальніші – 3 пальця нижче пупка.

Дотримуйтесь цих правил і виглядайте завжди красивою та бездоганною!

Залишити коментар