Як змити фарбу з волосся? Поради

змити фарбу з волосся
Практично кожна жінка хоч раз в своєму житті фарбувала своє волосся. Це не дивно, адже іноді завдяки тільки зміні кольору жінка може швидко перевтілитися і створити інший образ. Ця процедура не складна і саме тому користується такою популярністю.

Можливі наслідки змивки фарби для волосся

Однак, часто буває так, що колір вас або не влаштовує, або вже набрид. В цей момент з’являється бажання змити його. При цьому необхідно враховувати, що змивання кольору – процедура ще небезпечніша, ніж фарбування волосся. Дуже часто, щоб змити фарбу з волосся, в салонах застосовують засоби, які завдають волоссю дуже сильні пошкодження. В результаті володарка цього волосся повинна проходити тривалу процедуру відновлення волосся та реабілітації перед наступним фарбуванням.
Якщо ви вирішили змити фарбу в салоні, то вам запропонують на вибір дві процедури: глибоку і поверхневу. Глибока смивка є більш ефективною процедурою. Її рекомендують власницям темного кольору волосся. Однак, через вміст великої кількості хімічних окислювачів вона вважається досить небезпечною.
Поверхнева смивка не містить ніяких окислювачів, що робить її більш щадною. Таку процедуру вам порадять в тому випадку, якщо ви вирішили трохи скорегувати ваш колір.
Якщо ви зібралися знебарвлювати волосся в домашніх умовах, то можна використовувати більш безпечні кислотні засоби, які на відміну від агресивних і жорстких знебарвлюючих не завдають волоссю великих пошкоджень. Незважаючи на це, вивести колір за один раз не вийде, а це означає, що процедуру доведеться повторювати, що також не буде корисним для волосся.

Змивка фарби для волосся в домашніх умовах

Як змити фарбу з волосся безпечним способом? Так, такі способи є і відносяться вони в більшості своїй до народних засобів. Мова йде про натуральні абсорбенту фарби. Крім того, що ними можна швидко змити фарбу з волосся, деякі з них так само дозволяють відновити структуру волосся після фарбування і зробити його більш здоровими.
Спробуйте змити фарбу за допомогою маски з рослинним маслом. Тут можна використовувати мигдальне, оливкове, реп’яхове, лляне й інше масло. Щоб воно подіяло, втирайте його у волосся за 3 години до миття. Для посилення ефекту в масло можна додати коньяку або пива. Коли пройшло 3:00, маску потрібно змити шампунем і обполоснути лимонною водою.
Вимити колір допоможе звичайне господарське мило. Після того, як натрете ним волосся та інтенсивно промиєте, не забудьте намазати волосся бальзамом.
До складу наступної маски входить майонез, кефір і кисле молоко. Всі інгредієнти необхідно змішати, підігріти, а потім нанести на волосся. Маску слід тримати на голові 1,5 години, а потім змити шампунем і обробити волосся бальзамом.
Якщо у вас занадто темний колір, а ви хочете отримати більш світлий відтінок, то регулярно споліскуйте волосся відваром з ромашки.
Врахуйте, що застосовуючи різні засоби, шампуні, бальзами і так далі, до їх вибору слід підходити дуже уважно. Довіряйте відомим виробникам і не економте на своїй красі і здоров’ї.

Залишити коментар