Яке масло для волосся краще? Властивості, коментарі та застосування

масло для волосся
У різних виданнях вже дуже давно пишуть про те, що натуральні олії є дуже корисними для нашого волосся, і що користуватися ними повинні всі. Однак, щоб масло для волосся принесло свою користь, його необхідно правильно підібрати.

Яке масло для волосся вибрати?

В сучасному світі підібрати собі який-небудь продукт є непростим завданням. Пов’язано це з тим, що полиці магазинів ломляться від товару. Якщо ви хочете уникнути подібних проблем, відправляйтеся в аптеку, де ви знайдете лише найякісніші масла.
Отже, а які види масел взагалі існують? Які з них підійдуть для нашого волосся? Як вибрати масло? На сьогоднішній день існує 4 види масел. Давайте зупинимося на них докладніше:
1. Кетамін. Такий засіб є натуральним засобом, який допомагає волоссю рости. Проте, воно не тільки стимулює ріст волосся, а ще й надає гарну зміцнювальну дію. Через те, що це масло є дуже важким, користуватися ним часто не рекомендується.
2. Масло жожоба. Подібне масло можна віднести до категорії самих нежирних масел. Завдяки легкості, його можна використовувати і на тонкому волоссі.
3. Арганове масло. Таке масло краще всього застосовувати на густому і середньому волоссі. Це масло за останні кілька років стало дуже популярним. Арганове масло дуже липке, так що після застосування змивати його необхідно кілька разів. Для людей з тонким волоссям з ним краще справа не мати, так як воно досить важке і може нашкодити волоссю. Володарі будь-якого іншого волосся можуть без проблем ним користуватися. Масло зміцнить волосся, зробить його більш слухняними і блискучим.
4. Оливкова олія. Це масло є найбільш універсальним. Його ви можете використовувати при будь-якому типі волосся. Однак, якщо у вас тонке волосся, то наносити його потрібно тільки лише на шкіру голови. Завдяки тому, що масло не є липким, його досить легко змити.
Якщо ви все-таки не змогли підібрати масло, сходіть в салон, де фахівець фахівець оцінить стан волосся і дасть вам необхідні рекомендації.

Поради щодо використання масла для волосся

Підібрати масло – це ще не все. Щоб воно було дійсно корисним, його необхідно правильно застосовувати.
Головне правило полягає в тому, що втирати його потрібно в шкіру голови, так як саме звідти і починає рости волосся. Багато цим правилом не користуються, тому що бояться зробити шкіру жирною, завдаючи масло тільки на кінчики волосся.
Застосовувати масла рекомендується на сухе і пошкоджене волосся, хоча, в якості профілактики, його можна використовувати і на всіх типах волосся. Потрібно врахувати, що якщо у вас тонке волосся, то масло слід наносити тільки лише на шкіру голови. Так само якщо ви хочете підсилити ефект від дії масла, перед застосуванням трохи його розігрійте.
Пам’ятайте, застосовувати масло дуже часто не рекомендується. Якщо у вас жирне волосся, то проводьте процедури не частіше, ніж раз на тиждень. Якщо ж ваше волосся сухе, то наносіть масло раз в три тижні, або навіть раз на місяць.

Залишити коментар