Збільшення об’єму губ

збільшення губ, губи

Об’ємні, пухкі губи завжди були символом чуттєвості і сексуальності. Адже жінка з пухкими губами втілює бажання: вона ніби витягає губи в поцілунку, мимоволі спокушаючи і зачаровуючи. Прекрасна стать в усі часи жадала дістати легкий спосіб збільшення губ. І в наші дні медицина, нарешті, знайшла метод, який можна вважати одночасно доступним, швидким і відносно безпечним – мова йде про збільшення об’єму губ за допомогою ін’єкцій – штучного гелю або власного жиру.

Збільшення губ: ліпофіллінг

Введення в губи гелю – поширена процедура, яку проводить у кабінеті лікар-косметолог, в той час як ін’єкції жиру, так званий ліпофіллінг губ, досить складна техніка, яку має виконувати тільки пластичний хірург. Суть ліпофіллінг полягає в тому, що у пацієнтки на одній з ділянок тіла забирають жирові клітини, і за допомогою шприца вводять їх в губи. Цей, здавалося б, найприродніший спосіб наповнення губ власним «матеріалом», на жаль, має суттєві недоліки, які, на жаль, роблять його все менш популярним.

По-перше, жирові клітини погано приживаються при використанні місцевої анестезії, у зв’язку з чим хірурги проводять процедуру під наркозом. Але і в цьому випадку домогтися рівномірного розподілу жиру по губах дуже складно. Частина клітин приживається, частина ні. Скільки саме клітин приживеться, ніхто не знає, тому лікарі часто підсаджують більше жиру, розраховуючи на те, що частина клітин загине. Через те що клітини проблематично приживаються, майбутню форму губ передбачити вкрай складно, до того ж, ліпофіллінг завжди супроводжується сильним, тривалим набряком. Після ін’єкцій пацієнтці доводиться спостерігати в дзеркалі неприродно збільшені губи і терпляче чекати поки набряк зійде і можна буде побачити остаточний результат.

Збільшення обсягу губ: ін’єкції гелю

Штучні гелі подібної реакції не викликають. Результат введення гелю можна побачити вже через 48 годин, до того ж, за допомогою гелю легше додати губам бажану форму, тому що всі молекули одного гелю ведуть себе в шкірі однаково, на відміну від «живих» жирових клітин, кожній з яких необхідно прижитися.

Всі штучні гелі діляться на дві групи: так звані тимчасові препарати і препарати постійні. Тимчасові препарати – це гелі з тривалістю перебування в шкірі до року, а постійні – від трьох до п’яти років.

Препарати, які називають тимчасовими, або біодеградируємими  у своєму складі мають стабілізовану гіалуронову кислоту, речовина, яка в нормі міститься в нашій шкірі і відповідає за її зволоженість, допомагає клітинам шкіри синтезувати колаген. Тому при введенні в губи гелю на основі гіалуронової кислоти, імунна система реагує адекватно: не буває реакцій відторгнення, не буває ускладнень і сильних набряків. Гелі з гіалуронової кислотою вважаються безпечними, мають мінімум протипоказань, і, в принципі, показані всім у будь-якому віці. Однак результат збільшення обсягу за допомогою такого гелю тримається не довше року. Раз на нашій шкірі є власна гіалуронова кислота, є і фермент, який цю кислоту знищує. Цей фермент називається гіалуронідаза. Після введення гелю гіолуронідаза проявляє активність і протягом певного часу знищує молекули гіалуронової кислоти.

Термін перебування гелю в губах залежить від дуже багатьох факторів: від кровопостачання губ, від віку жінки. Жінка в постменструальной періоді, в період менопаузи має дуже високу активність гіалуронідази, тому наповнювачі в цьому віці тримаються дуже погано. Велику роль може грати такий пікантний фактор як кількість і активність поцілунків. Якщо дівчина нескінченно цілується, і губи постійно піддаються масажу, гель розсмоктується швидше. На щастя, розсмоктування гелів – це поступове і абсолютно непомітне оточуючим і самій жінці зменшення обсягу губ.

Постійні препарати – це гелі до складу яких входить або в чистому вигляді, або змішана з гіалуронової кислотою синтетика.

Це або поліоакріламідні гелі, або гелі з частинками силікону, але, в будь-якому випадку, абсолютно штучні наповнювачі, які нашим організмом можуть сприйматися неоднозначно. Часто фірми-виробники намагаються хитрувати додаючи в синтетику частинки гіалуронової кислоти, сподіваючись, «обдурити» імунітет і уникнути ускладнень. Іноді це, дійсно, працює, але іноді ні. На жаль, введення синтетичного гелю може бути бомбою уповільненої дії. Можна проходити з таким гелем в губах 3 – 5 років, не маючи жодних проблем, але завжди існує ризик ускладнень у вигляді гранульом, рубців, міграції препарату в нижню щелепу, щелепи та інших. Тому багато лікарів зараз відмовляються від застосування біополімерний препаратів на користь біодеградіруємих (тимчасових).

До біополімерних гелів (з штучними частинками) відносяться такі препарати як Матрідекс, Матрідур, Дермалайф. До біодеградіруємих (тимчасовим) такі відомі марки як – Ювідерм, Рестилайн, Сюржедерм та інші. Відрізняються марки лише фірмами-виробниками і легкими варіаціями складу (наприклад, молекулярною масою гіалуронової кислоти).

Сама процедура введення гелів – безболісна. Часто використовують провідникову анестезію, таку ж як у кабінеті стоматолога. Після кількох уколів у ясна губи німіють, і жінка нічого не відчуває.

Форма і розмір губ після процедури залежать від техніки введення і від кількості введеного гелю. Багато жінок свідомо вибирають неприродно великі губи, і косметологу часто не залишається нічого іншого як виконати їх дивну прохання.

На закінчення варто сказати, що гелі на основі гіалуронової кислоти також використовуються для нівелювання глибоких зморшок. З віком вироблення власної гіалуронової кислоти, і отже синтез колагену в шкірі жінки зменшується, з’являються зморшки. Такі препарати як Рестилайн дозволяють нівелювати зморшки і складки, аж до їх повного зникнення. Ефект процедури триває від декількох місяців до року, поки гіалуронідаза не знищить молекули кислоти.

Вы можете получить юридические консултации от профессиональных адвокатов и юристов на юридическом блоге “И адвокат”.

{ 1 comment… прочитати його нижче або додати один }

Светлана Орлюк

чи є у нас в країні місце,де мінімум негативних відгуків і максимум якісно проводять процедуру збільшення губ?

Залишити коментар