Краса жіночого тіла

Краса жіночого тіла

Мабуть на Землі не існує жодної жінки, яка не мріяла б про красиве і доглянуте тіло. Але сучасне втілення жіночої краси дуже відрізняється від стандартів краси наших далеких предків. У дореволюційній Росії, наприклад, великою увагою користувалися невисокі, субтильні, схожі на дівчаток панянки, купцям подобалися огрядні пишнотілі домогосподарки, селяни милувалися фізично витривалими і щільними жінками. У ті часи в питанні жіночої краси грала її соціальна роль. Наприклад, стрункість дівчини видавало те, що вона благородного дворянського походження; повнота жінки- купчихи говорила про те, що торговий дім багатий; потужна фігура дівчини – селянки говорила про її здатність до частих пологів і важкої роботи.

Сьогоднішня вистава про сексуальність і красу жіночого тіла орієнтується на ідеали, які диктуються ЗМІ: струнка, довгонога, пишногруда. Сьогодні найкрасивішим вважається красиве спортивне жіноче тіло. Через що всі види фізичних вправ вважаються не примхою, а гострою необхідністю підтримувати фігуру в тонусі.

Змінити стан свого тіла в кращу сторону здатна абсолютно кожна представниця жіночої статі. Головне – це величезне бажання і воля. Багато хто впевнений, що повна дама вкрай неприваблива. Але насправді, якщо розібратися, краса жінки залежить від худоби або повноти в меншій степені. Не повнота, а рихлість тіла і не доглянутість – ось що відвертає чоловічий погляд. Підтверджує це ось такий приклад: перед вами стоїть дівчина з красивою спортивною фігурою і доведена до виснаження анорексичка.

Що й казати: не відірвати очей від стрункої і підтягнутої дівчини, і тут критерії 90-60-90 не мають абсолютно ніякої ваги. Будь-яка жінка повинна вміти і знати як приховати недоліки і підкреслити достоїнства свого тіла і працювати над коригуванням фігури. Виконуючи комплекс фізичних вправ, правильно харчуючись і використовуючи якісні косметичні засоби можна домогтися приголомшливого результату. Також важливу роль відіграє правильно підібрані білизна та одяг.

У популярному серіалі «Не родись вродливою» з сірої миші героїня перетворилася на красуню. І це не вигадка сценаристів. Правда, що гарне жіноче тіло – не подарунок долі, а результат роботи перукарів, дієтологів, стилістів, фітнес -інструкторів і косметологів.

Насамперед потрібно звернути особливу увагу вашим проблемним зонам. Найчастіше у жінок це руки, живіт (лінія талії), сідниці, стегна. Дуже важливим критерієм є чистота і доглянутість шкіри. Недоглянута шкіра вмить зіпсує враження навіть від самої сексуальної фігури.

Загалом, з упевненістю можна сказати, що наскільки красиво тіло жінки залежить не скільки від природи, скільки від неї самої. Головне – дбати про нього : займатися спортом, дотримуватися правильного харчування, користуватися косметичними засобами. Також важливо самій любити себе і відчувати себе впевненою і бажаною.

Залишити коментар