Найпопулярніші косметичні процедури для жіночої привабливості

косметичні процедури

Кожна дівчина хоче завжди і скрізь виглядати красиво і привабливо. У цьому випадку на допомогу приходить косметологія, а зокрема різні косметологічні процедури. За статистичними даними, виділяють 7 найпопулярніших і дієвих косметичних процедур, які сприяють привабливості представниць прекрасної статі.
Мезотерапія – під час цієї процедури поживні і корисні речовини надходять в найглибші шари шкіри. Найчастіше це відбувається за допомогою уколів. Склад уколу, для кожного пацієнта індивідуальний і визначається після обстеження шкіри і визначення проблеми. Ін’єкції можуть містити комплекс будь-яких вітамінів, екстракти рослин, гіалуронову кислоту. Це ідеальний спосіб позбутися від зморшок, шрамів, рубців, пігментних плям і вугрової висипки… Дуже ефективна мезотерапія і в боротьбі з целюлітом. Для підтримки результатів, в рік досить 5-12 процедур мезотерапії.
Пілінг – під час даної процедури видаляється верхній шар епідермісу. Виділяють 4 види пілінгу: механічний, ультразвуковий, лазерний і хімічний. Дана процедура по праву називається заміною пластичної хірургії. Так як після пілінгу шкіра набуває красивий і здоровий колір, пори звужуються, пропадають пігментні плями і висип. Зміни можна побачити вже після першої процедури. У рік рекомендується проводити пілінг не менше 5 разів. Для захисту шкіри після процедур, наноситься захисний крем.
Маска з ефектом ліфтингу – при даній процедурі на шкіру наноситися спеціальний косметичний склад, який через пару хвилин застигає і починає стягувати шкіру. Ця маска бореться із зморшками і в’ялістю шкіри. Вона зміцнює форму і овал обличчя і повертає пружність шкірі.
Ботокс – є дуже популярною процедурою в наш час. Ін’єкції ботокса бореться із зморшками на обличчі, особливо це стосується мімічних зморшок. Ефект після процедури триває близько півроку, після чого її треба повторити. Дуже важливо звернутися до кваліфікованих фахівців.
Вакуумтерапія – дуже ефективна косметична процедура, яка повертає тонус шкірі, завдяки чому вона виглядає більш свіжою і здоровою. Вона проходить в 3 етапи: спершу шкіра очищається, потім проводитися звичайний масаж і тільки після цього проводитися масаж за допомогою вакуумних насадок, які активізують роботу лімфатичних і кровоносних судин. Вакуумтерапія тривати близько 40 хвилин.
Фотопроцедури – дані процедури проводяться шляхом впливу інтенсивного світлового потоку на шкіру обличчя. При цьому деякі тканини вбирають це світло і нагріваються, що призводить до омолодження, позбавленню від плям. Також фотопроцедури впливають на корені волосся, що впливає на їх зменшення.
Кріотерапія – даний вид косметичної процедури з’явився не так давно, але вже користується великою популярністю. У ній холод використовується в лікувальних цілях. На шкіру впливають рідким азотом, який має температуру -150. Незважаючи на таку низьку температуру, процедура ніяк не шкодить шкірі, а навіть навпаки. Кріотерапія посилює її захисні функції і сприяє поліпшенню кровообігу.

Залишити коментар