Сім секретів жіночої неперевершеності

Сім секретів жіночої неперевершеності

Отже, що ми вкладаємо в поняття ” надзвичайність ” ? Давайте дамо своє визначення, щоб внести конкретику в це ефектне, але досить розмите поняття. Жінка, яка притягує погляди, образ якої запам’ятовується надовго, яка захоплює і змушує відчувати хвилювання, схоже на закоханість. Вона може бути високою білявкою або мініатюрною брюнеткою, але від неї неможливо відвести очей. Це шарм, або харизма, або ось ця сама надзвичайність. Назвіть це стилем, шиком, як завгодно. Незмінним залишиться одне – вона зачаровує.

За всією цією пишнотою стоїть не тільки дар природи, хороша генетика і матеріальна база, а й величезна робота над собою. Так-так, краса – це щоденна праця і самодисципліна. Принцип універсальний і працює тут, як і в інших областях – якщо хочеш щось отримати, то треба щось вкласти.

Говорячи про способи бути красивою в будь-якому віці, я ні в якому разі не маю на увазі досягнення пластичної хірургії або апаратних методів косметології. Це якраз той випадок, коли людина хоче отримати щось, нічого при цьому не роблячи. Вона буквально каже: ” Робити я нічого не буду, але подайте -но мені плоский живіт замість мого відвислого бурдюка “. Ці історії виходять за рамки цієї статті, і сьогодні ми поговоримо про інше.

Будь-яка жінка здатна бути чарівною в будь-якому віці, якщо вона цього дійсно захоче. Так, доведеться дотримуватися деяких правил, приділяти собі час щодня і в чомусь себе обмежувати. А як ви хотіли? Нічого не витративши, отримати бонус у вигляді краси і вічної молодості? Такого не буває, люба моя. Вибирай – або ти наїдаєшся на ніч макаронами з шинкою або пельмешками, заїдаєш тістечками і сумуєш про втрачену фігуру. Або ти обмежишся чашкою чаю з дрібкою родзинок, а вранці отримаєш сюрприз типу легко застібнутих джинсів. Трохи бажання – і все буде !

Ми сьогодні розкриємо способи, які не зажадають капіталовкладень. Витрати тільки вашої праці, для вашої ж користі !

Отже, правило перше – починайте свій день рано вранці, і по можливості з легкої пробіжки на свіжому повітрі. Той стан легкості, який ви отримаєте, не досягається ніякої косметикою, перевірено. Важливо – пробіжка повинна бути легкою і приємною, що є не навантаженням, але розминкою для тіла. Може, це буде тільки 300 метрів, а може кілометра 2-4. Слухайте своє тіло, воно вам підкаже. Після навантаження пульс повинен відновитися за 10-15 секунд. Не допускайте перевантажень, любіть себе!

Другий спосіб підтримки форми – розминка, дихальні вправи і вправи для обличчя. Безліч варіантів цього ви можете знайти і самостійно. Ми ж присвятимо пункту другого одну з наступних статей, де розглянемо все докладно. Зараз тільки зауважу, що мова йде про 10 хвилинах на день, тому не потрібно навіть заїкатися про брак часу. Це буде не більше, ніж виправдання власної ліні. Тепер самі образливі продовжують ображатися на нерозуміння оточуючих. А ті, хто готовий діяти, переходять до пункту три.

Третій важливий принцип – водний режим. Що саме ми п’ємо, коли і як. Це навіть важливіше, ніж харчування. Неправильно або не під час споживана вода завдає шкоди, а не користь. Випивайте склянку чистої води обов’язково до їжі, хвилин за 30. Це не тільки необхідна вам волога, а й енергія. Звичайно, якщо це чиста мінералізована і структурована вода. Поліпшується обмін речовин, а апетит нормалізується. Після заходу сонця пити слід по мінімуму, в ідеалі взагалі не пити. Нирки завершують денний біологічний цикл, і навантажувати їх на ніч не слід. Ранкова набряклість на обличчі, мішки під очима – це результат порушеного водного режиму. І ніякий хірург вас не позбавить від цих симптомів, тільки ви самі можете собі допомогти. Так, це зажадає зусиль, особливо на перших порах. Але результат того вартий!

Четверте. Звичайно ж, їжа. Дисципліна харчування. Я вважаю питання харчування дуже особистим, навіть інтимним. Кожному своє, як кажуть. Але якщо ви хочете здоров’я та краси, не їжте тоді що попало. А саме – фастфуд, солодкі газовані напої, вироби з борошна вищого гатунку, будь-які консерви, білий кристалічний цукор. Все це, строго кажучи, взагалі не є їжею і для організму в плані поживності повний нуль. Зате прямо послідує в відкладення на животі, боках і стегнах. Після 30 років кожні 5 зайвих кілограмів додають вам 5 років не тільки візуально, але і за шкалою біологічного віку.

Прийшов час п’ятого пункту нашої програми краси. Це макіяж і зачіска. Я не про важкі шари тонального крему і лаку. Йдеться про макіяж, який не відразу -то й помітиш, і про невимушену природну зачіску. Нехай буде вам відомо, ця непомітність і невимушеність вимагають не меншої уваги і часу. Так займіться ж особою і волоссям. Зробіть все у своєму стилі і зі смаком – це займе ще хвилин 15 часу.

Жодна красуня не справить враження з кислою міною на обличчі. Сяйте і посміхайтеся ! Нехай це буде щось на зразок вашої особистої інтриги. Нікому не цікаві чужі проблеми, а ось чому вона така сяюча – це вже загадка, викликає бажання дізнатися правду. Добре, якщо у вас є улюблене хобі. Зазвичай у захоплених по життю людей дуже привабливі світлі обличчя, і це звичайно невичерпне джерело позитивної енергії і чарівності. Це був важливий 6 -й пункт програми краси.

Сьоме і останнє. Самі вибирайте своє оточення. Не розтрачуйтеся на скигліїв і невдах. Будьте з тими, хто заряджає вас енергією дії, хто змушує рухатися вперед.

Тепер ви все знаєте. Але знання без діла є повний нуль. А дані правила, запроваджені в життя в комплексі, гарантують вам чарівний результат через 21 день.

Залишити коментар