Сироватка для очей. Склад. Ефективність сироватки для очей. Відгуки

Сироватка для очей

Напевно, немає таких жінок, дівчат або юнаків, які не хотіли б довгий час залишатися молодими, не тільки душею, а й тілом. Особливо важко зберегти молодість обличчя, так як саме обличчя схильне до пересихання, обмороженню або попаданню сонячних променів. Тому, косметологи і медики постійно працюють над удосконаленням косметичних засобів по догляду за шкірою обличчя. Одним з найбільш ефективних препаратів в косметології є винахід сироватки, як найбільш сучасного омолоджуючого косметичного засобу. Великою увагою користується сироватка для очей.

Сироватка для очей. Склад і ефективність

Сироватка – це концентрат, в основі якого знаходяться фруктові кислоти з додаванням вітамінів і мінералів. Сироватка має швидкий, омолоджуючий ефект. Сироватка для очей спрямована на поліпшення шкіри навколо очей, на усунення темних кіл і опухлості, на скорочення зморшок і зволоження шкіри в цілому. У складі сироватки для очей можна виділити декілька компонентів:
- полімери, які утворюють плівку для підтримки мускул і піднімання століття;
- рослинний протеїн і пептидне сполучення для усунення темних кіл під очима і для активізації циркуляції шкіри;
- мікрочастки, які відбивають світло і зменшують зморшки.

   Як вибрати сироватку для очей?

Вибираючи сироватку для очей, потрібно особливу увагу приділяти її складу. До складу сироватки повинні входити натуральні компоненти. Також потрібно конкретно знати, для якої мети підбирається сироватка. Наприклад, щоб повернути тонус шкірі навколо очей, потрібно вибрати сироватку з білковими концентратами, вони стимулюють процеси відновлення шкіри. Щоб прибрати пігментацію, потрібна сироватка з молочної та гліколевої кислотами, вітаміном С і рослинними екстрактами. Є особливі правила і по використанню сироватки, які розписані на флаконі або в інструкції. Наносять сироватку для очей перед використанням звичайного крему навколо очей. Ефективність сироватки збільшується із застосуванням масажу. Так крем або сироватку навколо очей рекомендують наносити легкими постукуючими рухами від внутрішнього куточка ока по колу до гусячої лапці, і знову до внутрішнього нижнього кута ока. Сироватку для очей потрібно підбирати з урахуванням вхідних натуральних компонентів, чим їх більше, тим кращий ефект косметичного засобу.
Сироватка для очей користується великою популярністю серед сучасних чоловіків і жінок, які стежать за своєю зовнішністю. Крім людей старшого покоління, сироватка має успіх і серед молоді. Багато хто з них називають сироватку справжнім божественним засобом для очей і еліксиром молодості для обличчя.

Прекрасным средством для молодости и красоты кожи станет косметика лиерак, которая подходит как мужчинам так и женщинам с любым типом кожи.

Залишити коментар