Як правильно підібрати колготки і панчохи

колготки і панчохи

Безсумнівно, в гардеробі кожної поважаючої себе дівчини просто зобов’язані бути присутніми панчохи і колготки. Саме ці елементи одягу здатні створити певний шарм, красу і загадковість жінки. Крім цього, чоловіки завжди звертають увагу на представниць прекрасної статі, які носять панчохи.
Для того, щоб відчувати себе привабливо, спокусливо й бажано, жінки повинні вміло підбирати цей аксесуар. Так на що ж потрібно звернути особливу увагу при покупці капронових колготок або панчох?
Отже, головні параметри, за якими варто вибирати колготки:
Розмір. Біля кожних колготок і панчіх є спеціальна розмірна сітка. Саме з розмірної табличці дівчата підбирають відповідний розмір. Дуже важливо, щоб колготки були за розміром, в іншому випадку вони тільки доставлять купу незручностей їх власниці.
Тип колготок. Колготки бувають самих різних видів. Бувають класичні колготки з капрону, які можна одягнути з кожного приводу. Бувають колготки і панчохи лише декоративні, які доповнять екстравагантний і модний образ. Також існують і користуються великою популярністю коригувальні колготки. Вони приховують за рахунок еластину зайві обсяги на сідницях, стегнах і животі.
Якість швів і ластовиці. Наявність ластовиці з натуральної тканини дозволяє дівчатам відчувати себе зручно і комфортно в будь-якій ситуації. Від якості швів колготок залежатиме термін служби цього аксесуара. У якісних колготок повинен бути плоский шов, який не видно під облягаючою сукнею або спідницею.
Щільність. Всі колготки мають певну щільність. Чим вона більша, чим товща, і, відповідно, тепліші колготки. Для визначення щільності виробники використовують параметр DEN. 5-15 ден- це найтонші колготки. Найтовщими ж вважаються 50 ден.
Колір. Класичні панчохи або колготки зазвичай бувають тілесного або чорного кольору з його відтінками (капучіно, шоколад, коричневий і т.д) Сьогодні все більш популярні стали яскраві колготки. Вони в основному підбираються під певний стиль і взуття. Найчастіше наречені віддають переваги білим панчохам, як знак невинності і чистоти.
Малюнок. Колготки або панчохи з малюнком-це данина моді. Однак малюнок іноді може спотворити особливості фігури. Тому подібні колготки слід вибирати з усією ретельністю і обережністю.
Крім основних параметрів за вибором панчіх чи колготок існують і маленькі особливості та нюанси. Наприклад, ні в якому разі колготки не вибирають на тон темніші, ніж основна одяг. Тому тілесні колготки або панчохи є оптимальним рішенням для представниці прекрасної статі. Крім цього, панчохи повинні ідеально поєднуватися з взуттям. Правил при виборі колготок і панчіх дуже багато, у кожного вони свої. Але найголовніше, щоб дівчина ловила на собі захоплені погляди чоловіків і відчувала себе чарівною в будь-яких ситуаціях.

Залишити коментар