Найпопулярніші кисті для макіяжу

кисті для макіяжу

Кожна дівчина чи жінка мріє бути красивою і чарівною. Комусь краса дана від природи, але більшість намагається поліпшити свої природні дані. І роблять вони це за допомогою макіяжу. Але щоб правильно і професійно зробити грамотний макіяж, слід придбати кисті, без яких цей макіяж ніяк не виконати. Сучасна косметологічна індустрія пропонує величезну кількість різноманітних кистей і пензликів для нанесення професійного макіяжу, що недосвідченій людині простіше простого заплутатися в них.

Мета даної статті – допомогти початківцям модницям у виборі основних кистей для макіяжу. Слід врахувати, що існує 2 види кистей: синтетичні і натуральні. Кожен вид має свої переваги. Синтетичні кисті підходять для нанесення кремоподібних і жирних текстур (помада, консилер, коректор, тональний крем). Натуральними кистями наноситься суха косметика (пудра, сухі рум’яна, тіні). Стилісти радять мати в косметичці 8 основних кистей для нанесення професійного макіяжу.

Будь-який макіяж починається з обличчя. Тому необхідно мати круглу або овальну пухнасту кисть для пудри. Вона повинна бути з натуральним ворсом середньої довжини. Можна використовувати кисть «Кабукі». Кисть для рум’ян і бронзаторів теж повинна бути натуральною і м’якою. Це допоможе рівномірно наносити рум’яна на вилиці, а бронзатор на все обличчя. Однаково зручні і кругла і плоска овальна кисті.

Тон на обличчя, як правило, наносять спонжем. Однак зручніше і правильніше наносити основу пензлем. Кисть для тону повинна бути широкою і плоскою. За допомогою кисті вдається бездоганно нанести тональну основу. Ще одна синтетична кисть має право бути в косметичці. Кисть для консілера – невелика плоска кисть для ліквідації дрібних дефектів шкіри, а також темних кіл під очима.

Наступні 2 кисті призначені для повік. Перша – пухнаста кисть для повік розтушовує кордони тіней або змішує різні їх відтінки. Як правило, вона кругла з коротким натуральним ворсом. Друга – кисть для тіней призначена для нанесення їх на повіки. На відміну від аплікаторів, пензлем тіні наносяться рівним тоном. Має невеликий розмір і натуральний ворс.

Довга тонка кисть для помади з жорстким синтетичним ворсом прекрасно завдає тон на губи. Остання кисть для підводки очей – тонка, плоска для промальовування стрілок і контуру очі.

Залишити коментар