Підводимо очі білим олівцем. Поради

білий олівець для макіяжу

Виразний, чарівливий погляд практично одне з головних знарядь жінок всіх часів. Але не всі наділені великими очима, і якщо Ви хочете їх візуально збільшити, тоді Вам потрібно знати про так званий білий макіяж. Головне знаряддя косметички, без якого не обійтися при такому макіяжі – білий олівець, який візуально робить погляд свіжим і ясним.

Як підвести і візуально збільшити очі білим олівцем. Поради

Перед тим як наносити білий макіяж потрібно знати наступне:
1. Перед нанесенням будь-якого макіяжу, слід зробити колір шкіри однорідним на повіках очей. Для цього потрібно нанести невелику кількість тонера.
2. Зробити погляд свіжим, приховати втому очей, Ви можете, використовуючи білий олівець, якщо підведете ним нижнею лінію вій і внутрішній кут ока.
3. Слід знати, що не можна перестаратися у використанні білого кольору. Якщо Ви переборщили з кількістю білого олівця, або випадково нафарбували білим основу вій, надлишок потрібно підтерти. Після чого можна наносити туш.
4. Важливо знати, що при такому макіяжі краще використовувати тільки матову помаду, бажано бежевого або рожевого кольорів.
5. Щоб візуально розкрити очі, білі тіні або олівець наносите на внутрішні куточки ока. А ось темні кольори використовуйте на зовнішніх куточках.
6. Якщо Ви хочете візуально виправити глибоко посаджені очі, тоді білі тіні або олівець розтушуйте під бровами, а щоб візуально віддалити близько посаджені, олівець наносите ближче до перенісся.

Білий колір, все ж досить яскравий акцент в макіяжі, і його зазвичай намагаються наносити по мінімуму. Такий макіяж популярний серед наречених, і саме весільний макіяж найчастіше наносять в білих тонах. Але не виняток використання такого макіяжу в повсякденному житті. Потрібно визнати, що всіма любий димчастий, який був модним останні роки, вже став занадто стандартний, і потроху відходить убік, поступаючись місцем для білого макіяжу, який робить погляд надзвичайно м’яким і виразним. Такий макіяж став фаворитом багатьох модних брендів, таких як Донна Каран (Donna Karan), Карл Лагерфельд (Karl Lagerfeld), Лакост (Lacoste), а також всім відомого Дольче і Габбана (Dolce & Gabbana). Якщо Ви віддасте перевагу такому макіяжу, то білий олівець обов’язково повинен лежати у Вашій косметичці, так як при вмілому поводженні Ви зможете творити дива.

Найпопулярніші марки білих олівців. Відгуки

На думку жінок і дівчат, які часто використовують білі олівці, а також візажистів виділені популярні торгові марки. А саме, це олівці від Pupa, Maybelline New York, Christian Dior, MAC, Make up for ever. При виборі олівця пам’ятайте, що стрижень повинен бути глянцевим без всякого нальоту, точніше однорідним. Якщо Ви вибираєте дерев’яні олівці, то Вам доведеться прикупити до них спеціальне точило. А ось у пластмасових олівцях є перевага викручуватися.

Залишити коментар