Бальзами для волосся – провідні виробники і кращі марки

Бальзами для волосся

В сьогоднішній час волосся піддається великому шкідливому впливу. Жінки для додання своєму образу ідеальності постійно укладають, фарбують волосся, а також роблять різні завивки. Але це ще не все, на них впливає і сонце, морська і хлорована вода, бруд і пил. Тому догляд за волоссям голови не повинен становити просто зі спеціального шампуню, обов’язково потрібно користуватися бальзамом для волосся.

Кращі марки і провідні виробники бальзаму для волосся

Після відгуків, які залишають дівчата, можна скласти список найкращих марок або виробників бальзамів для волосся.
1. Бальзам для волосся Pantene Pro-V «Злиття з природою». Це нова колекція від торгової марки Pantene. В його основу входить екстракт індійської рослини касії, яка зміцнює волосся. Бальзам для волосся не має різких ароматів і має кремову і трохи жовту текстуру. Волосся робиться як шовк.
2. Бальзам для волосся Schauma «Живлення і догляд». Має ніжну консистенцію і ненав’язливий аромат. Волосся після цього бальзаму добре розчісується, стає слухняним і гладким, має здоровий блиск. Наноситься рівномірно, легко змивається і не утворює жирної плівки, яка обтяжує волосся.
3. Бальзам для волосся Dove Therapy. Після використання цього бальзаму більшість дівчат відзначило, що волосся стало більш зволоженими, гладким і слухняним, при цьому він полегшує розчісування і не обважнює його.
4. Бальзам для волосся L’oreal Elseve «Живлення і блиск». Після цього бальзаму для волосся легко робиться укладка і не втрачається обсяг навіть на наступний день. Через свою досить рідку консистенцю можна рівномірно нанести по всій довжині волосся і при цьому його не потрібно багато. Волосся стає більш «живими», приємно пахне і легко розчісується. Добре використовувати з шампунем цієї марки, результат стає ще кращим.
5. Бальзам дл волосся Vichy Dercos. Родзинкою цього бальзаму (і всіх косметичних продуктів цієї компанії) є термальна вода, яка є основою. Також до складу входять кераміди та масло мигдалю, вони мають ефект, що відновлює волосся. Дуже підходить для сухого волосся. Текстура легка, нагадує якийсь флюїд. Гіппоалергенний продукт. Одне може розчарувати – це розмір тюбика, який міг би бути і більший.

Що потрібно завжди знати про бальзами для волосся

Основними вимогами до бальзаму для волосся, на які потрібно звернути увагу це: хороша консистенція (вона не повинна бути занадто рідкою), він не повинен викликати роздратування шкіри голови або свербіж, обважнювати волосся. Бальзам для волосся зобов’язаний надавати профілактичні або лікувальні властивості (дивлячись, як його класифікує сам виробник), у складі повинні бути натуральні інгредієнти, не мати різку віддушку, який легко і економно наноситься безпосередньо на волосся.

В современных условиях жизни, для сохранения здоровья, очень важно потреблять натуральные продукты и употреблять чистую питьевую воду. Но увы природных источников с питьевой водой осталось очень мало, поэтому в большинстве случаев воду перед употреблением нужно очищать. В этом нам могут помочь промышленные фильтры для воды, которые в несколько этапов очистят воду от физических и химических добавок и сделают ее пригодной к употреблению.

Залишити коментар