Гривка – стригти чи не стригти?

Гривка - стригти чи не стригти?

 Оригінальними і стильними сьогодні вважаються стрижки з густим чубчиком, з пасмами різної довжини і кольору. Така зачіска додасть зухвалості образу і змусить затримати погляд на її власниці.

Вічна класика – пряма чітка Гривка без філіровкі. Найкраще вона виглядає на прямому від природи волоссі, інакше доведеться дуже ретельно її укладати і постійно витягати праскою.

Не менш популярна «французька Гривка», вона починається практично від верхівки. Така Гривка відмінно виглядає на густому, важкому волоссі. Не варто так стригтися, якщо волосся не багато, інакше решта буде виглядати куцо.

Для любителів креативу підійдуть ультракороткі чубчики з різними окантовками – по лінії росту волосся, зигзагами, прямі, асиметричні. Такі варіанти вимагають частого коригування та ювелірної роботи майстра.

Довга коса Гривка практично універсальна. Вона красиво виглядає як на прямому, так і на кучерявому волоссі, відкоригує форму обличчя, дасть можливість експериментувати з укладаннями. При бажанні довгу косу гривкуу можна прибрати зовсім або гладко заколоти набік. Цей варіант часто вибирають як проміжний при відрощуванні волосся.

Не варто повністю слідувати моді, чубчик вимагає індивідуального підбору. Чого варто побоюватися? Жінкам з маленьким і невисоким лобом чубчик взагалі не підійде. Невеликі, глибоко посаджені очі довга Гривка ще сильніше зменшить їх. Чіткі графічні форми підкреслять риси обличчя, тому вони не підійдуть жінкам з негармонійними рисами. Варто враховувати і пропорції фігури, наприклад, об’ємна довга Гривка зробить невисоких щільних жінок ще більш кремезними.

Добре підібрана Гривка здатна прекрасно відкоригувати обличчя і приховати багато недоліків. Вона закриє великий лоб, приховає прищі і некрасиву лінію росту волосся. Коса подовжена Гривка візуально витягне кругле обличчя, врівноважить велике підборіддя, а пряма приверне увагу до красивих очам.

Відростила і розпатлана Гривка виглядає непривабливо і неохайно, тому варто пошукати хорошого майстра і не лінуватися її укладати. Відвідувати перукаря треба щомісяця, а ультракороткі та графічні форми вимагають ще більш частого коригування. Іноді достатньо укладання феном, але якщо волосся неслухняне, в’ється і пушится, то без вирівнювання не обійтися.

Красиво підстрижена і укладена Гривка відмінно поєднується як з розпущеним волоссям, так і з гладким хвостом, косами і особливо з високими зачісками. При бажанні можна випустити із зачіски пару бічних пасом – така навмисна недбалість додасть вашому образу витонченість і романтичність.

Залишити коментар