Ко-вошінг (co-washing) – нова тенденція в догляді за волоссям

Ко-вошінг

Такі проблеми як жорстке, неслухняне, пошкоджене волосся багатьом з нас знайомі не з чуток. Не дивно, що з кожним днем популярність набувають все нові і нові методи боротьби з цими недосконалостями. Одним з таких методів став co-washing (ко-вошінг) – спосіб миття голови, при якому замість звичного шампуню використовується тільки кондиціонер (звідси і назва co-washing – скорочене від Conditioner Only Washing).

Переваги ко-вошінга

• Знижується шкідливий вплив агресивних очищувальних речовин (так званих ПАР), що містяться в багатьох шампунях. Завдяки цьому, ко-вошінг може стати прекрасним варіантом для тих, хто звик щодня мити волосся.

• Ко-вошінг ідеально підійде для власниць чутливої і сухої шкіри голови: очищення відбувається за рахунок активного масажу, а не впливу ПАР. Таким чином, зводиться до мінімуму ймовірність виникнення роздратування і свербіння шкіри голови.

• Процедура ко-вошінга активно зволожує, розгладжує і відновлює сухе, посічене, пофарбоване і пошкоджене волосся. Напевно багато хто з вас помічали, яким гладким і слухняним стає волосся після стандартного використання кондиціонера. А при збільшенні часу його впливу ефект багаторазово посилиться!

Як провести процедуру ко-вошінга?

По-перше, потрібно правильно підібрати кондиціонер. При виборі кондиціонера необхідно враховувати один, але дуже важливий критерій – відсутність в його складі силіконів. Силікони погано змиваються, забивають пори і перешкоджають правильному очищенню голови. В іншому ж можна спиратися на ваші уподобання, смаки і розмір бюджету.

Безпосереднє миття голови кондиціонером має включати такі етапи:
1. Ретельне розчісування. Це допоможе краще промити волосся і запобігти його сплутування.
2. Змочування волосся теплою (але не гарячою!) Водою і нанесення кондиціонера. Рясно нанесіть засіб як на шкіру голови, так і на всю довжину волосся. Воно повинно повністю покривати кожне пасмо.
3. Активне масування шкіри голови (не менше п’яти хвилин).
4. Промивання. Не забувайте, що кондиціонер змивається набагато гірше, ніж звичайний шампунь, тому саме змивання необхідно приділити чимало часу. У цілому, процедура ко-вошінга повинна тривати не менше десяти хвилин, інакше вона не дасть очікуваного позитивного ефекту.
5. Сушіння волосся. Промокніть волосся рушником, після чого висушіть його, не використовуючи фен (при необхідності використовуйте фен з холодним повітрям).

Насолоджуйтесь результатом!
В результаті правильно проведеної процедури ваше волосся значно менше травмується. Воно стає зволоженим, слухняним і більш блискучим. Зменшується небажана пухнастість, зберігається прикореневий обсяг, а подальша укладка чудово тримається.

На закінчення варто зазначити, що при всіх очевидних перевагах митті волосся кондиціонером має і свої недоліки. До них можна віднести збільшення тривалості процедури миття, а також велика витрата кондиціонера. Крім того, ко-вошінг не може повністю замінити собою застосування звичайного шампуню, навіть у тому випадку, якщо у вас дуже сухе або пошкоджене волосся. Оптимальним варіантом буде чергування цих способів миття, в результаті якого ви зможете підібрати найбільш вдалу і відповідну їх комбінацію.

“Предлагаем посетить интернет магазин одежды Shopart.ua, в котором вы найдете много новинок и будете удивлены соблазнительными ценами на товар.”

Залишити коментар