Ламінування волосся і відгуки про нього

Ламінування волосся

Ваше волосся постійно ламається і січеться? Часто воно виглядає слабким і втомленим? До того ж, воно у вас дуже тонке і рідке? Тоді останнє ноу-хау для вас. Сьогодні, все частіше можна побачити дівчат з розкішним довгим волоссям. І це абсолютно не дивно, адже волосся є однією з головних частин будь-якого образу панночок. Можна використовувати різні шампуні, бальзами, маски або зміцнювач для волосся, але щоденного сушіння феном ніяк не уникнути. А, якщо ви ще робите термальну завивку волосся, – тоді це взагалі удар на повал.

Дивовижне волосся за 1,5 годин

Ви часто ставите питанням, звідки у зірок блакитного екрану таке розкішне волосся? Відповідь знайдений – ламінування волосся. Що це таке? На сьогодні, це єдиний спосіб за 1,5 години зробити ваше волосся абсолютно бездоганним. Після даної процедури, воно стає гладким і шовковистим, блискучим і еластичним, при цьому виглядає здоровим і доглянутим. Ефект від ламінування волосся зберігається від декількох тижнів до декількох місяців. Завдяки спеціальному складу, заповнюються всі тріщини і нерівності кожного волоса, що, в результаті, збільшує його об’єм на 10-15%. Після цієї процедури ваше волосся буде повністю покрите спеціальною плівкою з целюлози, яка сприятливо впливає на нього. Важливо відзначити і те, що ламінування волосся абсолютно не приносить ніякої шкоди йому, а тільки лише користь, внаслідок чого, цю процедуру можна повторювати незліченну кількість разів. До складу ламінуючої плівки входять безліч корисних речовин, у тому числі і протеїн, завдяки якому, волосся набуває природний блиск, красу і життєву силу. Плівка захищає ваше волосся від різних механічних ушкоджень (вітер, мороз, сонце, сіль і. Навіть, звичайне розчісування). При цьому, ламінування дозволяє волоссю абсолютно вільно дихати.
Важливо і те, що для цієї процедури немає ніяких протипоказань. Ламінування можна робити на волоссі будь-якого ступеня пошкодженості і довжини.

Що говорять

Досить багато дівчат вже знають про цю процедуру і випробували її на свому волоссі. Однозначно – варто пробувати. Те, що у всіх дівчат зовнішній вигляд волосся покращився в кілька разів – це факт. Всі вони наголошують на тому, що волосся і, справді, придбало живого блиску, стало більш доглянутим і здоровим. Але тут важливий і той факт, чи гарний майстер вам попався. Дуже вже багато залежить від перукаря. Ціна ламінування залежить від довжини волосся, але, в середньому, це становить близько 250 гривень.
Все ще не знаєте, що робити з вашим неслухняним волоссям? Спробуйте заламінувати його. Ефект забезпечений.

Залишити коментар