Особливості та переваги твердого шампуню

переваги твердого шампуню

Придбати тверді шампуні в сучасних магазинах або супермаркетах можна не так легко, як традиційні рідкі, оскільки продаються вони рідко. З’явився ця різновид відносно недавно, і зараз почав набирати обертів і набувати популярності. Така приваблива новинка в основному привернула увагу тих дам, які люблять бути модними і їм подобатися експериментувати, не стояти на місці.

Решта пані та джентльмени якось байдуже ставляться до подібних новинок і можуть пройти мимо. Хоча, тут справа навіть не в тому, що до всього нового виникає недовіра, оскільки багато хто навіть не підозрюють, що ці брусочки – НЕ мило, а шампунь.

Зовнішня схожість з милом робить цей вид шампуню дуже оригінальним, а також можна забути про занудні банки, які постійно то й справа заважають під руками і ногами у ванній кімнаті. Для деяких гарною новиною буде те, що цей шампунь майже не піниться в руках, а відбувається це під водою і коли засіб вже на голові (у волоссі). Не дивлячись на те, що тверді шампуні зовсім «молоді», вони стають все популярнішими серед покупців.

До речі, судячи з того, як деякі остаточно перейшли на тверді мила, можна судити про те, що – це досить гідний продукт. Завдяки розумним виробникам, які не тільки вигоду шукають для себе, а намагаються полегшити життя покупців, можна побачити зовсім свіжий косметичний засіб у всій красі.

Переваги: в основному ці шампуні містять в собі природну і чисту воду (близько 80 %), а косметичних та миючих засобів в ньому приблизно 20 %, куди входить і догляд за волоссям. При цьому кожен компонент має свій консервант, що робить життя твердого шампуню довгим. Безсумнівним плюсом і перевагою є той факт, що цей засіб майже повністю натуральний. Виробник подумав про те, щоб фінанси покупця залишалися на місці за рахунок маленької кількості рідини, тоді як у рідких шампунях її багато. Луги і натуральні масла в твердому милі вже автоматично забезпечують і виконують функцію консервантів.

Що стосується ціни, то цей варіант шампуню допомагає досить заощадити, оскільки, експерти порахували і прорахували – 2 бруска витратити можна протягом 2-3 місяців. Той самий салонний «скрип» волосся, що позначає досконалу чистоту, настає вже відразу після першого разу миття (тобто комусь цілком достатньо одного разу миття голови за 1 прийом душа). Підсумувавши перераховане, можна також відповісти, що твердий шампунь відрізняється тим, що структура волосся після миття не змінюється до такого стану, щоб воно пушилось або електризувалося.

Залишити коментар