Як доглядати за нарощеним волоссям

нарощення волосся

 Всі представниці прекрасної статі мріють мати красивt і довге волосся. Але зважаючи на багато причин, не у всіх це виходить. І що тільки вони не роблять, а волосся росте повільно і вигляда’ при цьому абсолютно млявим. Здавалося б, ситуація безвихідна, адже як можна змусити волосся рости. Засіб дуже простий – скористайтеся такою послугою салонів краси та перукарень, як нарощування волосся. Тільки, прохання одне, вибирайте досвідченого і професійного майстра, щоб потім не пошкодувати про безцінні витрачені гроші. При цьому нарощування – безумовно, не дешева процедура.

Якщо ви все-таки подовжили своє волосся за допомогою нарощування, і зробили це за допомогою якісного матеріалу, тобто натурального волосся, ви зрозумієте відразу, що воно нічим не відрізняється від вашого власного.

Звичайно, періодично нарощене волосся необхідно знімати, щоб дати відпочити своїй голові і власному волоссю. Але в період, поки ви його використовуєте для безпосереднього призначення, намагайтеся доглядати за ним правильно.

Є кілька основних правил по догляду за нарощеним волоссям:
- Вчасно і правильно мити;
- Зволожувати і не пересушувати;
- Робити укладку тільки перевіреними засобами, призначеними тільки для цього.
Миття – основний елемент догляду за нарощеним волоссям: мийте його спеціальними шампунями з нейтральним кислотним балансом, який не буде змивати фарбу в тому випадку, якщо воно у вас пофарбоване. Звичайно, сушити ви можете його і феном, але краще всього, якщо це буде природна сушка. Ні в якому разі не розчісуйте мокре нарощене волосся, ви можете пошкодити його кріплення.

Нарощене волосся потрібно розчісувати якнайчастіше, щоб воно не сплутувалося і не ушкоджувалося. Звісно, гребінець повинен бути з м’якими зубчиками, щоб знову ж таки не пошкодити кріплення. Постійно притримуйте волосся, тоді воно у вас не відпаде.

Нарощене волосся тим і гарне, що з ним при укладанні можна робити все, що завгодно: накручувати на бігуді і плойку, випрямляти і т.д. Засоби для укладання теж повинні бути спеціалізованими і професійними. Тоді воно не зашкодить його.

Що стосується складних зачісок, краще всього, якщо цим займеться відповідний майстер, так як у вас це не вийде.

На ніч, звичайно, знімати таке волосся не потрібно, необхідно його тільки зібрати в хвіст або косу, тоді воно на ранок не сплутається.

 

Залишити коментар