Escada – це вишуканість і витонченість

Escada
Escada - один зі світових лідерів у виробництві одягу, зобов’язаний своєю появою зусиллям двох жінок – Маргариті і Вольфганг Лай. У 1978 році вони створили свою дебютну колекцію «Escada», і з тих пір стрімкий успіх компанії вже було не зупинити.
Основна концепція одягу – це жіночність і елегантність, адже саме до цього прагне кожна жінка. Модельєри вміло грали на контрастах і щедро завершували образ нестандартними аксесуарами.
Такий стиль підкорив усіх модниць 80-х, що посприяло приголомшливому успіху німецької марки у світі.
Чи відомо вам, що своїм ім’ям бренд зобов’язаний цілому набору відповідних характеристик – Elegance (елегантність), Style (стиль), Creativity (креативність), Ambitiousness (амбітність), Design (дизайн), Actuality (актуальність). Саме такими рисами повинна володіти сучасна жінка, і висловити свою індивідуальність їй допоможе марка Escada.

Escada літо 2012

Самою вражаючою деталлю в показі літньої колекції Escada 2012 став подіум, його організатори залили водою. Непередаване видовище – дефіле моделей по мокрому подіуму викликало масу позитивних емоцій в аудиторії. Гладка, дзеркальна поверхня, яка чутливо реагує на кожен крок моделі, в поєднанні з приголомшливою колекцією стали однією з родзинок тижня моди.
Дизайнери Escada в черговий раз довели, що абревіатура бренду відповідає їй – жіночні моделі, плавні лінії, багаті кольорові гами – ось основа літньої колекції.
Елегантні класичні брюки, ділові костюми, короткі шортики, витончені сукні, вузькі спідниці, довгі сукні, блузи, спадаючі з одного плеча – вся колекція розрахована на широку аудиторію і пропонує різноманітний вибір. В основному, всі вироби виконані з натурального шовку, сатин, ніжного трикотажу, бавовни і шифону. Ключові кольори колекції – світло-коричневий, блакитний, бежевий, пудровий – м’які і жіночні, щоб розкрити більш пристрасні нотки, дизайнери додали фіолетовий і червоний.

Жіночність у всьому

В цілому, літня колекція – це не тільки втілення жіночності, але і комфорт. Дизайнери Ескада врахували той факт, що сучасні леді знаходяться в постійному русі, тому все представлені вбрання досить функціональне.
Доповнять елегантний імідж легкі фруктово-квіткові аромати від Ескада. Спеціально для літа бренд випустив нову серію парфумів – Rockin’Rio, Island Kiss, Sexy Graffiti.
Вишуканість і витонченість, жіночність і елегантність – все це можна замінити одним словом – Escada.

Залишити коментар