Gianmarco Lorenzi. Каталог брендів, історія, колекції, ціни

Gianmarco Lorenzi

Gianmarco Lorenzi – італійська компанія, відомий виробник взуття, яка підкреслює витонченість, сексуальність, гламурність, розкішність його господаря. Це нестримна пристрасть до аксесуарів і деталей. У багатьох моделях використано камінці кришталю від Swarowski, а деталі виготовлені з хутра рисі або поні. Колекції відповідають свіжим модним тенденціям і віянням.

Історія створення бренду

Народившись в родині, де мали фабрику з виробництва дитячого взуття, Джованні Ренці був з дитинства не байдужий до взуття. Уже в п’ять років він намалював ескіз моделі жіночого взуття. Коли Джованні підріс, працював у сімейному бізнесі.
Проте вже в 16 років Джованні випустив свою першу серію жіночого взуття.
У 70-ті роки ХХ століття він зі своїми братами Марко і Ренцо реорганізували батьківську фабрику, змінивши напрямок діяльності і профіль на виробництво жіночого взуття люкс класу. Таким чином, і було створено назву бренду – Gianmarco Lorenzi, яке містить імена братів сімейства Рензі. Головний офіс був розміщений в Порто Сент’Елепідіо в Італії.

Загальна характеристика бренду

Gianmarco Lorenzi – це бренд, який об’єднує елегантність, жіночність і одночасно провокаційність.
Gianmarco Lorenzi піклується про своїх покупців, приділяючи увагу деталям і дрібницях, підбираючи матеріали тільки відмінної якості, надаючи важливого значення комфорту та стилю.
Взуття від Gianmarco Lorenzi – це знак елегантності, досвіду, стилю і якості. Кожна колекція має елементи авангардизму, але при цьому завжди тримає знак шику і якості.
Незважаючи на обмежений випуск, всі колекції Gianmarco Lorenzi відрізняються очевидною різноманітністю. Туфлі, сабо, черевики, босоніжки, ботильйони, чоботи радують щосезону жінок різноманітністю забарвлень, форм і бездоганним стилем.
Різні форми і висота каблука, колірні поєднання, форми носів і види підошов дають можливість підібрати взуття на будь-який, навіть найвимогливіший, смак.

Про колекцію бренду

Кожен новий сезон вже котрий рік під брендом Gianmarco Lorenzi випускається нова колекція. І котрий рік Gianmarco Lorenzi радує модниць всього світу.
Крім зазначених вище достоїнств, є ще один істотний плюс даного бренду. Це – ексклюзивність. Щороку Gianmarco Lorenzi випускає не більше 15 000 пар жіночого взуття.
Колекція «Весна-літо 2012» містить взуття в основному яскравих кольорів. Особливу увагу приділено декору взуття – від різних бантиків до металевих деталей.
У колекціях кожна модель має свій сертифікаційний номер та паспорт.
Ціна на продукцію бренду
Продукція бренду Gianmarco Lorenzi відноситься до товарів достатньо високої цінової категорії. Ціни на взуття даного бренду починається від 150 євро і доходить до 1000 євро. Але варто врахувати, що цей бренд випускає взуття під знаком якості і стилю. Це бренд, взуття якого носять знамениті і багаті особистості нашого століття.

Залишити коментар