Gucci Осінь-Зима 2012-2013. Готичні мотиви вразили своєю елегантністю

Gucci

Хто пильно стежить за новинами fashion індустрії, і намагається бути в курсі всіх модних подій, не може залишити без уваги початок найочікуванішого Тижня моди в Мілані. Місця, куди з’їжджається величезна кількість відомих людей, і саме повітря наповнене дорогими пахощами, почуттям стилю і граціозністю. Тим більше, що показ колекції Gucci осінь-зима 2012-2013 вдихнув нові віяння в майбутньому сезоні. Час початку показу було призначено на 14.00, що допомогло зібрати просто неймовірне число знаменитостей, відомих критиків і шанувальників високої моди.

Актуальні кольори цього сезону

Італійський дім Gucci один з перших, хто представив своє дефіле на показі, який проходив у палаці Piazza Oberdan. Колекція Gucci осінь-зима 2012-2013 не схожа на попередні роботи Фріди Джанніні. Одяг пошитий в, так званому, готичному стилі. У ньому переважають строгі, похмурі кольори, які роблять її особливо елегантною. А родзинка полягає в тому, що це ніяк не додає колекції негативного настрою. Навпаки фіолетові, темно-вишневі, шоколадні кольори, що домінують на подіумі, створювали атмосферу театральної дії.
Пізніше Фріда Джанніні зізналася, секрет таївся в тому, що працюючи над колекцією Gucci осінь-зима 2012-2013, головний дизайнер була націлена на образи декадентів XIX століття.
Основу колекції склав чорний, важкий плюш і оксамит. А яскраві малюнки квітів, лише проглядалися крізь пелену чорного тюлю. Сама дизайнер визначає свою роботу, як «ніч і романтика». Це підтверджували костюми, що з’являються на подіумі під час показу.
Навіть вечірні сукні, які завершували показ, і ті були в чорних тонах. Напівпрозорі, повітряні тканини створювали елегантні образи, істиної Жінки.

Все частіше зірки вибирають Gucci

За вміння так уміло обігравати свої сукні, і підкреслювати достоїнства фігури, Фріда Джанніні числиться улюбленим дизайнером багатьох голлівудських зірок. Дженніфер Лопез любить носити сукні від Gucci. А Дженніфер Еністон продемонструвала не одне коротенька плаття з її лінії.
По завершенню вечора, колекція Gucci осінь-зима 2012-2013 призвела до одноголосної думки, що в цьому сезоні на зміну яскравим, насиченим кольорам прийшов класичний чорний. А, як відомо, чорний завжди в моді!

Залишити коментар