Hotdiamonds – історія створення, каталог брендів, ціни

Hotdiamonds
Hotdiamonds – унікальний англійський ювелірний бренд, відомий по всьому світу. Унікальна комбінація новаторського дизайну, діамантів відмінної чистоти і розкішної упаковки, а також доступна ціна достойні назви «доступна розкіш».

Історія створення бренду Hotdiamonds

HotDiamonds – досить молодий бренд. Свою діяльність компанія розпочала з 2000 року, представивши на бірмінгемському весняному ярмарку свою першу колекцію, в якій увагу було сфокусовано на прикрасах, виконаних з срібла і кристально-чистих діамантів.
Протягом року компанія стала лауреатом престижної премії Великобританії в номінації «Ювелірний бренд року», а після – отримує звання провідного ювелірного виробника в країні.
З 2002 року «Гарячі діаманти» почали продаватися в Австралії, а потім і в США. Завдяки активному маркетингу в 2003 році HotDiamonds, досягли п’ятимільйонного рівня продажів і отримали визнання в США, де в математичній прогресії розширювалася роздрібна мережа компанії.
HotDiamonds висуває індивідуальні принципи, створює і пропонує доступну більшості аудиторії розкіш діамантів. Візитною карткою бренду став слоган: «діамант в кожному виробі».
У 2002 році була випущена лінія годинників. У 2005 – 2007 роках, марка вкотре стала у Великобританії переможцем ювелірних виставок «Ювелірний бренд року». Сучасні HotDiamonds – це вироби широко відомі покупцям в 45 країнах світу, вони розміщуються в duty-free зоні, а так само їх представляють роздрібні торговці і дистриб’ютори. Тільки у Великобританії налічується близько 1500 магазинів і бутиків, в яких можна вибрати з асортименту та купити продукції даного бренду.

Загальна характеристика бренду Hotdiamonds

Якісний стерлінговий метал, мерехтливі діаманти, оригінальна текстурна обробка, інноваційні дизайнерські проекти і шикарна подарункова упаковка з полірованого дуба. Всі ці прості правила дуже швидко завоювали свого споживача завдяки сучасному дизайну і в той же час не поступається класичним канонам стильового виконання.
Hotdiamonds - це чиста лінія, що володіє лаконічністю і стриманістю, збалансованістю і неповторним стилем.
Бренд Hotdiamonds випускає браслети, сережки, ланцюжки, каблучки, годинники і, інші ювелірні прикраси для жінок і чоловіків.

Про колекції бренду

В Колекції Hotdiamonds Осінь-Зима 2012-2013 шикарні і одночасно абсолютно прості і не вульгарні прикраси з найвищої проби срібла. Прикраси HotDiamonds покриті «родієвим напиленням», яке робить срібло дорогим і більш стійкий до фактора зовнішнього середовища.
У колекції Осінь-Зима 2012-2013 безліч ніжних і витончених елементів, які завершать романтичний образ.
Кулони у колекції витончено підкреслюють жіночу шию, а каблучки зроблять імідж більш яскравим.
Pure-це ексклюзивна колекція стерлінгового срібла з Англії, яка не має аналогів в світі. Кожен виріб даної колекції  випущено всього лише в 925 примірниках.
GHOST-це ексклюзивна колекція з стерлінгового срібла. Новаторський підхід до розкішного модної ювелірної продукції, створеної кращими дизайнерами.
Ціна на продукцію бренду Hotdiamonds
Продукція бренду Hotdiamondsпо належить до дорогої, але враховуючи рівень ограновування діамантів, інших найтонших ювелірних робіт – це не так дорого. Креативність і якість робіт не залишать байдужим нікого.

Залишити коментар