Marella. Каталог брендів, історія, колекції

Marella. Каталог брендів, історія, колекції
Marella – це італійський бренд жіночого взуття, одягу і аксесуарів. Даний бренд належить компанії Max Mara Fashion Group, яка володіє також іншими брендами, такими як Max Mara, Sportmax, Max & Co., Weekend, iBlues, Persona, Marella, Marina Rinaldi, Pennyblack. Колекції MARELLA кожен сезон оновлюється, підтримуючи простоту і чистоту жіночного стилю. Даний бренд пропонує моделі, матеріали і кольори, які відповідають новим віянням і тенденціям моди.

Історія створення бренду

У 1951 році Акілле Марамотті вирішив зайнятися дизайном і пошиттям одягу. Здібності до дизайну передалися йому від бабусі, Марини Рінальді, яка в кінці XIX століття керувала своїм Домом мод в містечку Реджіо Еміліо.
Новий бренд MaxMara відразу знайшов визнання. У 60-ті роки ХХ століття фабрика вперше скористалася машинним виробництвом при виготовленні виробів, але все ж двобортні пальто, які стали символом бренду, продовжували випускатися обмеженими партіями.
Марка MARELLA заснована в 1976 році, як нова лінія MaxMara. Нова лінія одягу MARELLA була створена з метою підвищення потенціалу колекцій та створення нового унікального продукту на світовому ринку жіночого одягу.
У 1988 році MaxMara було прийнято рішення відокремити лінію MARELLA в самостійну торговельну марку, яка перебуває у складі групи MaxMara. У наступне десятиліття в бренді MARELLA відбулися великі зміни: був організований і оптимізований весь процес – від створення до продажу. Під брендом MARELLA створені нові оригінальні і привабливі колекції.

Загальна характеристика бренду

Продукція бренду MARELLA створена і пронизана атмосферою елегантного шику, і може задовольнити запити самого вимогливого покупця, незалежно від його соціального статусу.
У каталозі даного бренду представлені вишукані речі. Під цим брендом випускаються легінси, шорти, брюки, джинси, брючні комплекти, светри, туніки, блузи, сукні, куртки, пальто, пуховики.
Крім одягу, в каталозі присутні лінії сумок і різних клатчів, колекція взуття, капелюхів, рукавичок, елегантних поясів. Відмітна риса взуття “Марелла” – класичний каблук.
Якщо розглядати кольорову спрямованість компанії, то найбільш поширений сірий і коричневий. Часто зустрічаються також речі білого і чорного тонів. Менш часто використовуються відтінки фіолетового, бірюзового і зеленого кольорів. Іноді серед цих спокійних і умиротворених відтінків увагу може привернути червоний або колір індиго. Але такі яскраві акценти зустрічаються досить рідко.

Про деякі колекції бренду

Бренд Marella має дві лінії жіночого одягу – це класика і спорт: від верхнього одягу до класичних костюмів. Одяг, взуття і підібрані до них аксесуари відповідають всім вимогам жінки нашого часу і надають широкий вибір варіантів на будь-який випадок життя.
Цього року Бренд Marella вирішив порадувати своїх шанувальниць новою ювелірною колекцією, яка розроблена молодою і креативною художницею Мартіною Грасселлі. Нова колекція бренду Marella носить незвичайну назву Afropolitan. Самі прикраси оригінальні, і з’єднанують неповторним чином міський та африканський стилі. Новинка Marella колекція літо 2012 вийшла дуже обмеженим тиражем. Всі прикраси виконані з чистого жовтого золота і рідкісних коштовних каменів. Колекція містить три намиста і два стильних браслета.
Ціна на продукцію бренду
Продукція бренду Marella відноситься до товарів достатньо високої цінової категорії. У Росії знаходиться близько тридцяти магазинів. В Україні торгівельна точка бренду функціонує в Києві. А в цілому, бутіки “Marella” працюють більше, ніж у п’ятдесяти країнах.

Залишити коментар