Missoni – каталог брендів, історія, колекції, ціни

Missoni - каталог брендів, історія, колекції
Світ італійської моди настільки великий і широкий, що іноді просто дивуєшся: де, коли і звідки невелика, у порівнянні, країна бере таких з великої літери людей! Італійська мода завжди і скрізь привертала до себе увагу всього світу. А італійські дизайнери улюблені і неперевершені до цих пір. Їхня фантазія і праця – неоціненні. Ім’я MISSONI дуже відоме в світі моди. Воно, як і багато інших брендів у світі моди, міцно утвердилось в списку завжди популярних і затребуваних. MISSONI – це хороше майбутнє і надійне завтра.

Історія створення бренду MISSONI

Дуже цікавою є й історія виникнення MISSONI – одного з найвідоміших в наш час брендів. Всім відомо: щоб щось зробити, потрібно докласти до цього максимум зусиль і терпіння, витратити не один рік на народження задума, а потім чекати не один рік на його ріст. Роком створення бренду MISSONI вважають 1966, коли було відкрито перше підприємство, але роком першої великої фабрики є 1969! Під ім’ям власниці прийнято вважати Анджелу Міссоні. Але молода господиня не впоралася б без допомоги своїх братів. Саме вони взяли на себе частину обов’язків, допомагаючи в усьому. Тому MISSONI прийнято по повному праву вважати сімейним бізнесом. Він стоїть у списку інших сімейних справ не на останньому місці, завжди радуючи своїх шанувальників чимось новеньких, несхожим на інше.

Загальна характеристика бренду MISSONI

Головною особливістю є те, що бренд спеціалізується на випуску трикотажного одягу. Несхожий на інші, він, завдяки своїй родзинці, надійно закріпився на ринку індустрії моди. Зручний, красивий, практичний, одяг від MISSONI популярний скрізь і всюди. Головною рисою є те, що всі візерунки виконані у вигляді зигзага. Колірна гамма завжди йде в ногу з часом. Влітку – це строкаті, барвисті сукні, шорти, блузи, а взимку – спокійні тони теплого одягу. Бренд задовольняє запити найвишуканіших модниць всього світу. Не без уваги залишаються і чоловіки. Бренд MISSONI улюблений багатьма відомими людьми. Серед них – Джонні Депп, Шерон Стоун, Джулія Робертс та інші.

Про деякі колекціях бренду MISSONI

Колекції MISSONI йдуть в ногу з часом. Італія та інші країни світу з великим трепетом і нетерпінням чекають кожного виходу нової колекції свого улюбленого бренду. Жоден показ мод не проходить без представників MISSONI. Цікавим був тиждень моди в Мілані в червні 2012 року, де була представлена ​​нова колекція осінь-зима 2012-2013. Глядачі побачили багато цікавих речей від дизайнера Анжели Міссоні. Родзинкою колекції стало те, що відомий зигзаг переплітався тепер вже з іншими візерунками. З’явилося хутро, яке красиво поєднувалося з іншими деталями колекції. Але, незважаючи на всі ці нововведення, колекція зовсім не втратила своєї принадності. Вона навпаки, набула свій новий образ, який гідно оцінили, шанувальники бренду.
Ціни на товари від MISSONI
Популярністю бренда Міссоні є його доступність. Ціни розраховані на споживача. Це і гарантує його успіх. Від простих повсякденних речей – до вишуканих і елегантних. Колекція від  Міссоні  виконає мрію кожного.
Бренд MISSONI по праву вважають сімейним. Протягом усього свого існування він удостоївся багатьох нагород. Тому хочеться побажати «зигзагу удачі» ще багатьох років життя і процвітання. Нехай його колекції радують нас ще не один рік!

Залишити коментар