Sela – історія створення, колекції, ціни

Sela

Торгова марка Sela – це відомий на сьогодні бренд модного одягу з Росії. За кілька років свого існування ім’я Sela набуло популярності на Україні, в Казахстані та інших країнах світу. Sela має прихильників і залишається вірною ім.

Історія створення Sela

Історія створення торгової марки Sela дуже цікава. Все почалося з двох братів, які вирішили зайнятися чимось корисним у своєму житті. Саме з Борисом Остробродом і Олександром Пекарським і пов’язана історія бренду. Спочатку брати не замислювалися над серйозним, вони просто привозили одяг з Китаю і здавали його місцевим торговцям. Торгівля була і успішною і не дуже. Але Остробродам це не зовсім подобалося. По-перше, якість була не дуже хороша, а по-друге, це було не цікаво. Одного разу братам прийшла ідея зайнятися власним виготовленням одягу, але на території Китаю, де було вже добре організовано виробництво. Там було дешевше починати бізнес. Так з 1990 року починалася історія Sela, яка в перекладі означає скеля. Надійність – ось головний символ торгової марки Sela на сьогодні.

Загальна характеристика торгової марки Sela

Продукція торгової марки Sela має свого покупця. Створюючи в 1996 році перший брендовий магазин, творці Sela розраховували на те, що їх товар не буде занадто відрізнятися від асортименту на ринках і швидко завоює свою публіку. Цьому сприяли і ціни, які не були вищі. Саме так і сталося. Шанувальники торговельної марки Sela полюбили її і залишилися їй вірними друзями. Спочатку товар від Sela був розрахований швидше на всю сім’ю одночасно, як і бізнес братів. Але потім моделі торгової марки Sela стали більше орієнтуватися на молоде і активне покоління у віці від 16 до 30 років, яке з надією і оптимізмом дивиться в обличчя долі, не боїться труднощів і випробувань. Сьогодні продукція для компанії Sela випускається на десятках фабриках, що говорить про велику популярність товару. Що зробило бренд Sela таким успішним? Відповідь на це запитання проста: багато зусиль і розумна організація праці. Виробництво знаходиться в Китаї, яким керує Борис з офісу в Ізраїлі, а маркетингом займається Аркадій з Петербурга. Здається складною, але насправді дуже розумна і проста система бізнесу.

Про деякі колекції Sela

Зараз компанія Sela нараховує сотні своїх магазинів в 12 країнах світу, але великою мрією творців торгової марки Sela є вивести її на європейський рівень. Компанія Sela випускає 100 колекцій на рік. Її продукція дуже популярна. Бренд випускає колекції повсякденного одягу для жінок, чоловіків і дітей. Різноманітність товару від Sela - це великий вибір на будь-який смак і колір. Деякі називають бренд Sela ізраїльським, що сприяє кращим продажам. Крім одягу Sela має також лінію косметики і взуття. Модельний ряд Sela дуже широкий: колекції для офісу, вечірок і навчання, колекції спортивного одягу, базові моделі. Весь асортимент представлений в повному розмірному ряді.

Ціни на товари від торговельної марки Sela

Продукція торгової марки Sela випускається в середньому ціновому сегменті і великій кількості. Така стратегія називається fast fashion.
Торгова марка Sela – це нова зірка в світі моди. І хочеться побажати їй тільки успіхів і процвітання в модній індустрії.

Залишити коментар