Vera Wang – Каталог брендів, історія, колекції, ціни

Vera Wang (Вера Вонг)
Напевно, немає такої дівчини, яка не мріяла б вийти заміж. І щоб все було як у казці про Попелюшку: і принц, і туфельки, і карета. Весілля – це найпрекрасніший момент у житті кожної жінки. Пам’ять про це живе вічно. А що ж робить наречену неповторно прекрасною? Відповідь – плаття. Саме так думала і Віра Вонг, створюючи торгову марку під однойменною назвою Vera Wang.

Історія створення бренду Vera Wang

Історія Попелюшки, так можна назвати історію створення відомої торгової марки Vera Wang. Цьому американському дизайнерові віддають перевагу всесвітньо відомі наречені. Але не менш цікавою є історія і самої Віри Вонг. Американка китайського походження, вона спочатку навіть і не думала про моду, а більше про мистецтво. Але багато років роботи в журналі Vogue зробили свою справу: Віра Вонг створила свій стиль. І це їй дуже допомогло в подальшому майбутньому. У 1990 році Віра Вонг вирішує вийти заміж. Але доля зіграла з нею злий жарт. Віра Вонг не змогла знайти собі вінчального плаття в жодному з усіх бутиків відомих кутюр’є. Вихід був знайдений швидко: вона буде шити собі сукню сама. Цей момент у житті американського дизайнера Віри Вонг став переломним, тому що з цього моменту починається історія відомого бренду Vera Wang.

Загальна характеристика бренду Vera Wang

Перше місце у творчості Віри Вонг займають весільні сукні. У 1990 році за допомогою батька Віра Вонг відкриває свій перший бутік у розкішному готелі в Нью-Йорку. Весільною чарівницею називають її друзі та шанувальники. Неперевершеним шиком і вишуканістю віє від всіх весільних моделей. У сукнях від Vera Wang відчувається сексуальність і таємничість. Сучасний крій і ніжні тони роблять ці речі неперевершеними. У 1994 році під торговою маркою Vera Wang виходить і лінія жіночого одягу прет-а-порте, яка відразу полюбилася багатьом модницям і шанувальницям прекрасного. Одяг від Vera Wang носять Авріл Лавін, Шерон Стоун, Дженніфер Гарнер. Не менш відомим є і фірмовий аромат від Vera Wang. Віра Вонг весь час продовжує розвиватися і рости. Вона не зупиняється тільки на моді. Її цікавить і мистецтво. Нещодавно кар’єра Вонг вийшла на новий виток. Під торговою маркою Vera Wang з’явилися елементи декору та сувеніри. Натхненна життям Віра Вонг захопилася дизайном посуду.

Про деякі колекціях бренду Vera Wang

Сьогодні торгова марка Vera Wang – це мрія кожної дівчини. Різноманітність колекцій зводять шанувальниць з розуму. Багато наречених готові викласти круглу суму за весільну сукню. Всі колекції по-своєму оригінальні і не схожі на інші. Особливо цікавою є колекція весільних суконь в готичному стилі. Чорний колір і мережива притягують увагу і додають вишуканості нарядам. Під ім’ям Vera Wang можна знайти також коштовності, взуття, сонцезахисні окуляри. Все це доповнює романтичний образ нареченої.
Ціни на товари від Vera Wang
Всі товари від торговельної марки Vera Wang оригінальні і неповторні. Їх можна назвати шедеврами в світі мистецтва. Вони дуже красиві і дуже дорогі, але на все своя ціна.
Бренд Vera Wang – це як казка. І зовсім не хочеться, щоб вона закінчувалася. Нехай всі дівчата планети перетворяться в принцес і будуть щасливі зі своїми принцами, а торгова марка Vera Wang в цьому їм допоможе!

Залишити коментар