Все про бренд Hcs

бренд Hcs

Чому в такій маленькій країні як Італія народжується стільки відомих і талановитих людей? Що супроводжує це? Чому не США чи Україна? Напевно, вся причина в історії самої Італії, в її минулому. Але, щоб не трапилося, ясно тільки одне, італійські дизайнери найкращі в світі. А італійські бренди – це завжди найвища якість. Підтвердженням цього є і торгова марка Hcs, назва якої говорить сама за себе: High Concept Shoes – взуття високої якості.

Історія створення бренду Hcs

Hcs – це італійський бренд взуття. Історія його виникнення тісно пов’язана з JC Collezion, а також з іменем відомого італійського дизайнера і великого майстра своєї справи Франко Чічіолла. Саме цей італієць вклав всю свою душу і серце в кожну з колекцій, які виходять під ім’ям High Concept Shoes. Багато років бренд Hcs радує нас своїми новинками, відмінною якістю і сучасним дизайном.

Загальна характеристика торгової марки Hcs

Концептуальна, яскрава, високотехнологічна – це ті слова, якими можна чітко охарактеризувати торговельну марку Hcs. Бренд Hcs випускає широкий асортимент моделей взуття, в якій виділяють чоловічу і жіночу лінії. Кожна з ліній має свої особливості, але спільним є одне – це висока якість. Чоловіча лінія взуття від Hcs виконує всі вимоги сучасного чоловіка, який живе в ритмі динамічного міста. Жіноча лінія в першу чергу створена для активних дівчат, які звертають свій погляд не тільки на зовнішній вигляд, а й на комфорт. У лінії жіночого взуття велика увага приділяється деталям, а також різноманітності декору. Всі моделі взуття зроблені з натуральних матеріалів: джут, каучук, нубук, кольорова замша, перфорована шкіра. Все взуття від торгової марки Hcs завжди виглядає дуже модно і актуально. Для створення комфортного взуття, для підтримки рухомого способу життя використовується зручна колодка.

Про деякі колекції взуття від торгової марки Hcs

Всі колекції взуття від торгової марки Hcs – це колекції для будь-якого випадку і на всі пори року. Нові колекції моделей взуття від Hcs виходять кілька разів на рік, в них добре враховується різноманітність фактур і форма. Взуття від Hcs дуже добре виділяє стиль і створює оригінальність образу. У великому розмаїтті від Hcs представлене ​​жіноче взуття. Це туфлі, босоніжки, ботильйони, сабо, чоботи. Весь товар має широку колірну гамму і модельний ряд. Чоловіча колекція взуття – це туфлі, мокасини, кеди, сабо. Всі колекції торгової марки Hcs дуже елегантні та стильні. У цьому сезоні італійський дизайнер широко використовує у своїх колекціях плетену шкіру, яка стала ознакою популярності бренду.

Ціни на товари торгової марки Hcs

Ціни на товари від торговельної марки Hcs вельми доступні. На сайтах бренду можна купити будь-яку вподобану модель взуття або замовити за її відсутності.
З взуттям від компанії Hcs завжди комфортно і зручно. Що б Ви не наділи – джинси або вечірню сукню, торгова марка Hcs завжди зможе вам допомогти. Саме взуття від High Concept Shoes зробить ваш образ неповторним і унікальним.

Залишити коментар