Все про бренд Norma J.Baker

Norma J.Baker

Якщо раптом коли-небудь комусь дуже захочеться взяти і зіставити всіх майстрів світової модної взуттєвої індустрії і визначити, яка ж країна найбільш славиться своїми дизайнерами, то відповідь буде чіткою і швидкою – це Італія. Невелика за масштабом, але така багата на відомих людей країна! Вона кожного разу дарує світу і нового майстра, і нове творіння. Твором мистецтва є та продукція відомої торгової марки Norma J.Baker, слава про яку пролетіла по всьому світу. Norma J.Baker – це красиво і стильно!

Історія створення бренду Norma J.Baker

В кінці 40-х років молодий італієць Джованні Лачина відкрив невелику майстерню з пошиття взуття ручної роботи. Товар був якісним, акуратним, а, незабаром, став і популярним. Саме цей майстер і його товар і були основою створеного в 1965 році виробництва з виготовлення жіночого взуття Norma J.Baker. Торгова марка Norma J.Baker – це взуття вищої якості. Бренд Norma J.Baker відомий світові як сімейний бізнес. Чи не таємницею є і той факт, що свою назву компанія Norma J.Baker отримала від імені найвідоміший на весь світ жінки Мерилін Монро або Норми Джин Бейкер (прізвище при хрещенні). Саме Монро весь час залишається якщо не обличчям, то ім’ям компанії. Її привабливість, сексуальність лягли в основу кожної з колекцій взуття від Norma J.Baker.

Загальна характеристика взуття від торгової марки Norma J.Baker

Торгова марка Norma J.Baker – це відомий італійський бренд модного жіночого взуття, процес створення якого був заснований на італійських перевірених традиціях. Norma J.Baker – це, в першу чергу, якість. Взуття від Norma J.Baker виготовляється з високоякісних матеріалів шкіри і добре підігнаного лекала. Вона розрахована на жінок, які завжди і скрізь відчувають себе молодо і впевнено. Весь асортимент взуття ідеальний у поєднанні з іміджем, добре підкреслює його. Дизайн кожної моделі просто заворожує. При своєму створенні кожна пара взуття від торгової марки Norma J.Baker проходить ретельний контроль на інноваційні технології та втілення ідей. Якщо Norma J.Baker орієнтується на молодих жінок, то і колекції її взуття повинні бути яскравими і стильними. Компанія Norma J.Baker представляє широкий вибір туфель, босоніжок, чобітків, сабо, ботильйонів, які задовольнять потреби самої вимогливої ​​модниці.

Про деякі колекціях бренду Norma J.Baker

Жіноче взуття від Norma J.Baker завжди дуже ефектне і гарне. Всі моделі виготовляються в декількох колірних варіантах. Це робить взуття ще більш практичним при можливості підібрати оптимальну пару. Торгова марка Norma J.Baker пропонує повний модельний ряд взуття на всі сезони року. Продукція Norma J.Baker дуже сексуальна в своєму зовнішньому вигляді, що пояснює її пригоду. Як і Мерилін Монро притягувала до себе погляди чоловічих очей, так і взуття від Norma J.Baker користується популярністю серед жінок. Витонченість, особливий шарм – все це головні риси взуття від відомого італійського бренду.

Ціни на взуття від Norma J.Baker

Виготовлене ​​з якісного матеріалу, взуття торгової марки Norma J.Baker не може бути дешевим, воно розраховане на жінок, які вміють цінувати справжнє мистецтво і знають йому ціну. Повний асортимент продукції Norma J.Baker можна знайти на офіційному сайті торгової марки, який завжди радий запропонувати свої послуги кожній зі своїх шанувальниць. Тут можна придбати товар як оптом, так і в роздріб.
Norma J.Baker - це стильно, модно і сучасно. Ідіть по життю разом з Norma J.Baker і Вам завжди буде зручно і приємно. Адже з взуттям від компанії Norma J.Baker це так просто.

Залишити коментар