Вибір зимових жіночих чобітків

Вибір зимових чобітків

Практична жінка замислюється про вибір чобіт задовго до початку зими. Адже чоботи – це саме той елемент гардероба, від якого залежить наш настрій і стан здоров’я протягом усіх зимових місяців.

• Якщо поспішити з вибором і придбати взуття трохи меншого розміру, ніж потрібно, то доведеться всю зиму відчувати дискомфорт, расстраіваясь через болі в ногах.

• Якщо поставитися до вибору несерйозно і купити недостатньо утеплений варіант, то протягом зими захворювання через переохолодження ніг будуть гарантовані.

Зимові чобітки повинні бути, в першу чергу, зручні та якісні, а потім вже красиві. Розглянемо кожну якість докладніше.

1. Зручні зимові чоботи.
Поставтеся серйозно до їх примірки, адже тільки одягнувши взуття та пройшовшись в ньому, ви зрозумієте – зручно вашій нозі в цих чоботях чи ні.

У кожної людини різні анатомічні особливості стопи ніг, тобто різна ширина стопи при однаковому розмірі взуття. Тому, у випадку з взуттям, розмір не гарантує того, що воно вам підійде. І не треба забувати про таку важливу характеристику чобота, як ширина халяви. Її можна підібрати по нозі тільки в результаті примірок.

При виборі зимових чобіт для примірки обов’язково беріть з собою товсті шкарпетки, саме ті, в яких будете ходити взимку. Це неодмінна умова примірки будь-якого зимового взуття.

Навіть з товстим носком нові чобітки не повинні бути тісними – в цьому випадку взимку в них буде холодніше, ніж у вільних. А на те, що вони з часом розносяться, сподіватися також не варто – не все взуття розношується настільки, наскільки нам хочеться.

В зимовому взуттю рекомендується відмовитися від високих шпильок, так як на них дуже небезпечно ходити взимку, є ризик посковзнутися і зламати ногу. І навіть якщо ви відмовилися від високої шпильки, цього недостатньо. Потрібно правильно вибрати підошву. Так, найкраще для зими підходять гумові підошви з рильєфною поверхнею. Вони захистять вас від ризику травм під час ожеледиці.

2. Якісні зимові чоботи.
Якість зимового взуття безпосередньо залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені.
Кращий матеріал для виробництва чобітків – натуральна шкіра та хутро.
Зимове взуття традиційно виготовляли з натуральної шкіри і, незважаючи на розвиток сучасної індустрії, нічого кращого людина придумати не змігла.
Натуральна шкіра ідеально виконує свою роль. Ноги в чоботях з такого матеріалу не потіють, таке взуття набагато тепліше і довговічніше зразків зі штучних замінників.

Зимові чоботи із замші за їх примхливість в догляді рекомендується купувати як додатковий варіант зимового взуття. Їх можна носити в суху погоду, а при дбайливому зверненні вони досить довго будуть радувати вас своєю красою. Для продовження життя замшевих чобіт слід використовувати спеціальні засоби для чищення.

При виборі зимових чобіт на якість виробу дуже сильно впливає підошва. Тому не рекомендується купувати зимове взуття на тонкій підошві. Такі моделі зимового взуття зазвичай виробляють для країн з теплим кліматом. Якісні зимові чоботи для наших кліматичних умов не можуть бути з тонкою підошвою.

При покупці чобіт огляньте всі деталі, перевірте кілька разів блискавки і якість швів. Не обділили увагою і внутрішню підкладку. Для зимових чобіт підкладка є однією з головних частин, що забезпечують взимку тепло і комфорт. Так, натуральне хутро як і раніше залишається кращою підкладкою для зимових чобіт. Штучні ж підкладки дуже знижують якісні показники будь-якого зимового взуття.

3. Красиві зимові чоботи.
Після того, як ви визначитеся з зручністю і якістю своїх зимових чобітків, можна подумати і про красу.
Якщо ви не підбираєте їх під якийсь певний наряд, то переважають класичні кольори взуття. Чорні або коричневі чоботи можна буде комбінувати з будь-якими нарядами. А для додання індивідуальності можна вибрати чоботи, декоровані стразами, заклепками.

На сьогоднішній день вибір зимових чобіт дуже великий. Зимові чоботи можна купити в інтернет-магазині, можна просто обійти кілька магазинів і підібрати чоботи там. Найголовніше, задовго до покупки ви повинні точно знати, які саме чоботи вам потрібні, що для вас важливіше – краса чи комфорт. А можливо, ви не пошкодуєте часу і зможете знайти чоботи, в яких зручність, якість і краса доповнять один одного.

Залишити коментар