Взуття Ferre. Все про бренд Ferre

Взуття Ferre

Ferre – це досконалість і ясність форм, ідеальні пропорції, вишукані лінії. Колекції цього чудового італійського дизайнера завжди викликали і продовжують викликати захоплення. Секрет полягає в копіткій роботі над матеріалами. Колекції бренду Ferre адресовані тим, хто любить моду, цінує кожну деталь і родзинку.

Архітектор моди

Знаменитий італійський дизайнер Джанфранко Ферре починав свою діяльність, як дизайнер аксесуарів. Але з кожним роком його майстерність зростала. Зараз цього дизайнера називають «архітектором моди». І це не дивно. Перед тим, як пов’язати своє життя з модою, Джанфранко закінчив архітектурний університет. Кар’єра Джанфранко почалася в 1970 року. У 1978 році була створена перша власна колекція GianfrankoFerre. Пізніше, починаючи з 1989 року, Джанфранко Ферре сім років працював у модному будинку «ChristianDior». За роки роботи тут його колекції були визнані найкращими. Основні риси колекцій Ферре – це стриманість, але в той же час простота ліній розкіш і легкість. Кожен виріб володів неповторною родзинкою. Дизайнер вміло володів квітами, оригінально використовував у своїх колекціях матеріали типу шкіри, хутро, тафта. У 1997 році Джанко Ферре пішов з модного дому. Він повернувся до Ferre.

Бренд Ferre – неповторність ліній

Фірмовий коник, родзинка бренду Ferre – це білі сорочки. Вони мали місце в кожній лінії італійського дизайнера. У колекціях присутні основні кольори – червоний, білий, чорний і золотий. Він вміло з ними працював. Сьогодні існує сім ліній цього всесвітньо відомого бренду. У колекціях представлені і одяг для повних людей, і окремо шкіряні і хутряні вироби, молодіжний одяг для любителів активного способу життя, нижня білизна і парфумерія.

Відоме і улюблене взуття

Модне взуття Ferre – це ідеальні моделі, які поєднали в собі комфорт, витончений стиль і кращу якість. У колекції італійського дизайнера присутні моделі, як для жінок, так і для чоловіків. Відрізнити жіночу колекцію Ferre від інших можна відразу. Дизайнер, створюючи взуття, віддавав перевагу вінтажному стилю. Однак тут є й інші елементи – сліди потертості, включення спортивних елементів декору, а також використання в матеріалах шкіри страуса. Чоловіче взуття Ferre – це важкі черевики з окантовкою і низькі туфлі з круглим носом і закритою шнурівкою. Однак, в своїх колекціях Д.Ферре намагався дотримуватися вічної класики. Навіть в колірній гамі використані в більшості строгі кольори – чорний, беж, коричневий, білий кольори.

Високий стиль Ferre

За роки своєї роботи Джанфранко Ферре шість разів визнавали найкращим дизайнером Італії. Продукція бренду Ferre відноситься до класу «люкс». Однак, дивлячись на ці моделі взуття їх хочеться придбати, яка б ціна у них не була. Класика і досконалість ліній завжди будуть в моді. Джанфранко Ферре завжди говорив «Мода помирає, а стиль залишається». Стильні колекції одягу, аксесуарів та взуття Ferre завжди будуть на піку модних тенденцій.

А к стильной итальянской обуви отлично подойдут изысканные женские портфели в Украине, которые имеют высокое качество, продуманный дизайн и предназначены для настоящих деловых дам.

Залишити коментар